STS
fot. SEAL Esports

Pięć polskich drużyn walczy o wyjazd na FCDB Cup

Aż pięć polskich drużyn nadal walczy o udział w listopadowych zawodach FCDB Cup 2017. W gronie uczestników otwartych eliminacji pozostały m.in. SEAL Esports oraz Venatores, które od upragnionego awansu do zamkniętych kwalifikacji dzielą już tylko dwa spotkania.  A zaczęło się od 1/256 finału. Wszystkie ekipy musiały przebrnąć przez morderczą drogę spotkań BO1, by dotrzeć wreszcie do […]

Aż pięć polskich drużyn nadal walczy o udział w listopadowych zawodach FCDB Cup 2017. W gronie uczestników otwartych eliminacji pozostały m.in. SEAL Esports oraz Venatores, które od upragnionego awansu do zamkniętych kwalifikacji dzielą już tylko dwa spotkania.

 A zaczęło się od 1/256 finału. Wszystkie ekipy musiały przebrnąć przez morderczą drogę spotkań BO1, by dotrzeć wreszcie do decydującej fazy zmagań. Poza wspomnianymi już SEAL i Venatores, w akcji zobaczymy również reprezentantów PACT, Izako Boars i Codewise Unicorns. Niestety, te dwa ostatnie zespoły stoczą między sobą bezpośredni pojedynek, co oznacza, że promocję zapewnić sobie może tylko jedna z nich.

Układ par prezentuje się następująco:

29 października
16:00 LL.Gaming vs Crew eSports BO1
16:00 Last_ChanceEu vs NOVA BO1
16:00 Venatores vs EURONICS Gaming BO1
16:00 PACT vs WASD BO1
16:00 NeTT vs Team Spirit Academy BO1
16:00 MTBGA vs Resistance BO1
16:00 SEAL Esports vs eL’quvet BO1
16:00 Izako Boars vs Codewise Unicorns BO1

Cztery najlepsze drużyny zapewnią sobie awans do zamkniętego etapu eliminacji, w którym udział wezmą także m.in. Team Kinguin, PRIDE oraz Seed. Samo FCDB Cup 2017 odbędzie się między 24 a 26 listopada w Mińsku.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Renegades i TyLoo z awansem na zamknięte eliminacje do ELEAGUE Major 2018

Azjatycki Minor dobiega końca. Co prawda przed nami jeszcze jeden mecz, ale nie zmieni on już faktu, że awans na zamknięte eliminacje do ELEAGUE Major...