fot. ESL/Helena Kristiansson

Hitowe starcie na początek drugiego dnia IEM Oakland. SK podejmie Astralis

Po pierwszym dniu Intel Extreme Masters Oakland 2017 liderami grup A i B są odpowiednio SK Gaming i FaZe Clan. Obie te formacje nie przegrały na trwającym turnieju jeszcze ani jednej mapy i dziś, podczas drugiego dnia zmagań, będą się starały podtrzymać dobrą passę. Jeśli im się to uda, to już po pierwszym etapie brazylijska i europejska formacja zapewnią sobie rozstawienie w półfinałach.

Na drugi dzień IEM Oakland zaplanowano decydujące mecze fazy grupowej. Dzień zainaugurują starcia SK Gaming z Astralis i Ninjas in Pyjamas z Cloud9. Pierwsze z wymienionych – patrząc na klasę, doświadczenie i osiągnięcia obu zespołów – można śmiało nazwać hitowym. Biorąc jednak pod uwagę prezentowaną wczoraj formę, trudno oczekiwać innego rezultatu niż pewne zwycięstwo Brazylijczyków. Spore szanse na awans mają również podopieczni C9, którzy wczoraj dwa razy wygrywali, a dziś zmierzą się z NiP-em, EnVyUs i SK.

Kilkanaście minut po północy przeniesiemy się natomiast do grupy B, gdzie także do rozegrania zostało jeszcze siedem pojedynków. O dobrym początku mogą mówić reprezentanci FaZe i Liquid, którzy mają już na swoim koncie odpowiednio trzy i dwa zwycięstwa. W bardzo złej sytuacji są natomiast gracze G2 i Gambit. Obie ekipy pierwszego dnia wywalczyły sobie zaledwie po dwa punkty i aktualnie są na dnie drugiego zestawienia, a dziś rozegrają jeszcze po dwa mecze.

15 listopada

Grupa A

20:00 SK Gaming vs Astralis Bo1
20:00 Ninjas in Pyjamas vs Cloud9 Bo1
21:15 Team EnVyUs vs Cloud9 Bo1
21:15 Ninjas in Pyjamas vs The MongolZ Bo1
22:30 Cloud9 vs SK Gaming Bo1
22:30 Team EnVyUs vs Ninjas in Pyjamas Bo1
22:30 The MongolZ vs Astralis Bo1
16 listopada

Grupa B

00:15 FaZe Clan vs Gambit Esports Bo1
00:15 OpTic Gaming vs Team Liquid Bo1
01:30 G2 Esports vs Team Liquid Bo1
01:30 OpTic Gaming vs Renegades Bo1
02:45 Team Liquid vs FaZe Clan Bo1
02:45 G2 Esports vs OpTic Gaming Bo1
02:45 Renegades vs Gambit Esports Bo1

Transmisja z turnieju CS:GO w ramach Intel Extreme Masters Oakland 2017 dostępna jest w ESL.TV Polska. Przypominamy, że wszystkie niezbędne informacje znaleźć można w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejne mecze Polaków. Virtus.pro zagra w ECS, Pompa w CEVO

Przed dwiema polskimi formacjami kolejne mecze w internetowych zmaganiach. Pompa Team czeka pojedynek w fazie pucharowej CEVO Main Season 13 Europe, n...