Renegades deklasuje OpTic i notuje drugie zwycięstwo w Oakland

Zawodnicy Renegades nie dali OpTic najmniejszych szans w starciu na Mirage’u i wygrali 16:6. Dzięki wygranej ekipa Keitha „NAFa” Markovica dołożyła na swoje konto kolejne trzy punkty w zestawieniu.

OpTic Gaming 6 : 16 Renegades
(IEM Oakland – grupa B)
6 3 Mirage 12 16
3 4

Świetna dyspozycja Renegades na początku spotkania sprawiła, że OpTic było praktycznie niewidoczne na mapie. Podopieczni kassada byli niemal bezbłędni po stronie terrorystów, co zresztą wskazywał wynik – ekipa friberga zdobyła pierwszy punkt dopiero w jedenastej (!) rundzie meczu. Koniec końców do przerwy było aż 12:3 dla Nifty’ego i spółki.

Krótko po zmianie stron OpTic próbowało powrócić do gry, jednak na to było już za późno. Renegades pozwoliło europejskiej formacji na zdobycie zaledwie trzech dodatkowych rund. jks i jego koledzy wygrali na Mirage’u 16:6.

Transmisja z turnieju CS:GO w ramach Intel Extreme Masters Oakland 2017 dostępna jest w ESL.TV Polska. Wszystkie niezbędne informacje znaleźć można w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

IEM: OpTic lepsze od Teamu Liquid w meczu grupy B

Wynikiem 16:10 zakończył się pojedynek OpTic Gaming vs Team Liquid rozgrywany w ramach Intel Extreme Masters Oakland 2017. OpTic Gaming 16...

>