fot. ESL/Carlton Beener

REZ wybrany MVP Intel Extreme Masters Oakland 2017 przez HLTV

Żeby tradycji stało się zadość, serwis HLTV musiał przyznać MVP turnieju Counter-Strike: Global Offensive, który odbył się podczas Intel Extreme Masters Oakland 2017. Ten, w pełni zasłużenie, został przyznany Fredrikowi „REZowi” Sternerowi!

19-latek ma za sobą niesamowite zawody. Szwed przez całe zmagania tylko raz zanotował negatywny rating. We wszystkich pozostałych meczach REZ w ogromnym stopniu przyczyniał się do zwycięstwa swojej ekipy. Nie inaczej było w wielkim finale, w którym w swojej drużynie był drugim – po f0reście – najskuteczniejszym zawodnikiem. Patrząc jednak na postawę Sternera w całym IEM Oakland, to właśnie jemu należała się nagroda MVP.

Zmagania w Oakland zakończyły się minionej nocy. Na najwyższym stopniu podium stanęło Ninjas in Pyjamas, które po 5-mapowym boju wygrało z FaZe Clanem 3:2. Szczegółowe informacje na temat przebiegu turnieju możecie znaleźć w naszej relacji.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

IEM Oakland: NiP broni mistrzowskiego tytułu!

Ninjas in Pyjamas drugi rok z rzędu stanęło na najwyższym stopniu podium Intel Extreme Masters Oakland. W tegorocznym finale Szwedzi pokonali FaZe Cla...