IceBeasto, Tabasko i Sebekx przedłużyli kontrakty z iHG

Miesiąc temu na profilach społecznościowych każdego z zawodników illuminar Gaming pojawiły się posty mówiące o chęci przejrzenia wszelkich ofert z innych drużyn. Niemniej jednak, jak wynika z naszych bliskich organizacji źródeł, na ten moment możemy być już pewni, że Marcin „IceBeasto” Lebuda, Wojciech „Tabasko” Kruza oraz Sebastian „Sebekx” Smejkal przedłużyli kontrakty z iHG i będą kontynuować wspólną grę.

illuminar Gaming przejęło Team 1, w którym występowała cała trójka zawodników, pod koniec sierpnia bieżącego roku. Wtedy organizacja podpisała kontrakty ze wszystkimi reprezentantami Teamu 1 do końca trwania 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski. Tabasko i jego koledzy zdobyli to, czego iHG pragnęło najbardziej, czyli tytuł ESL Mistrza Polski. Następnie włodarze illuminar Gaming postanowili przedłużyć umowy, które obowiązywały zawodników do zakończenia ostatniego dużego polskiego turnieju, a mianowicie finałów drugiego sezonu Polskiej Ligi Esportowej.

Od tamtego momentu przyszłość drużyny była wielkim znakiem zapytania, a sami gracze zaczęli rozglądać się za ofertami z europejskich lig. Wciąż nie wiemy jeszcze czy Paweł „Woolite” Pruski oraz Paweł „delord” Szabla pozostaną w illuminar Gaming, czy też wkrótce zobaczymy ich w innych barwach. Podobnie wygląda sytuacja niedawno ogłoszonego trenera formacji, czyli Fryderyka „Veggie” Kozła.

Skład illuminar Gaming na nadchodzący sezon
Top Marcin „IceBeasto” Lebuda
Jungle Wojciech „Tabasko” Kruza
Mid Sebastian „Sebekx” Smejkal
Bot Paweł „Woolite” Pruski
Support Paweł „delord” Szabla
Trener Fryderyk „Veggie” Kozioł

Od chwili powrotu illuminar Gaming na polską scenę League of Legends, ekipa pojawiała się na wszystkich ważnych zawodach w kraju. iHG triumfowało podczas 15. sezonu ESL MP w Łodzi oraz 2. sezonu PLE w Warszawie. Puchar Polski Cybersport był jedynym trofeum, którego Tabasko i jego koledzy nie zdołali zabrać ze sobą do domu, gdyż ulegli w wielkim finale Pompa Teamowi.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

refrezh będzie testowany przez Fragsters

Wygląda na to, że przynajmniej na razie Fragsters zakończyło poszukiwania piątego zawodnika. Zwolnione niedawno miejsce przypadło bowiem w udziale Ism...