MSI 2017 - G2 Perkz
fot. Riot Games

G2 ujawnia długości kontraktów graczy LoL-a. Perkz na kolejne trzy lata

Wczoraj wieczorem jedna z najpopularniejszych organizacji na świecie, G2 Esports, ogłosiła długości kontraktów swoich zawodników dywizji League of Legends. Największym zaskoczeniem może być fakt, że jedyny pozostały gracz z poprzedniego składu, Luka „Perkz” Perković, będzie reprezentował barwy tej organizacji przez kolejne trzy lata.

Najkrótsze kontrakty podpisali dwaj nowi gracze, Martin „Wunder” Hansen oraz Marcin „Jankos” Jankowski. Ich przygoda z G2 Esports może zakończyć się już w listopadzie 2019 roku, czyli po czterech rozegranych splitach. Oczywiście nie wyklucza to możliwości wcześniejszego odejścia z drużyny dzięki wykupieniu przez inną organizację.

Pozostali nowi zawodnicy, Petter „Hjarnan” Freyshuss oraz Bae-in „Wadid” Kim, związali się z zespołem do końca 2020 roku. Podobnie postąpił Luka „Perkz” Perković, który barwy G2 Esports reprezentuje od stycznia 2015 roku, wtedy znanego jeszcze jako Gamers2.

Podpisanie tak długich kontraktów oznacza, że władze G2 Esports zamierzają budować skład, myśląc o przyszłości. W filmie ogłaszającym długość umów mówi o tym Carlos „Ocelote” Rodriguez, który podkreśla, że jest przekonany o tym, że jego zespół osiągnie ogromny sukces w ciągu najbliższych lat.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

STS i innocent rozpoczynają współpracę

STS, największy bukmacher w Polsce, podpisał umowę sponsorską z Pawłem "innocentem" Mockiem – jednym z najlepszych polskich esportowców. Zawodnik CS:G...