Kolejne organizacje i osobowości związane z esportem angażują się w pomoc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Bierne wobec inicjatywy Jerzego Owsiaka nie pozostaje także Codewise Unicorns, które przekazało na cele charytatywne aż dwadzieścia różnych przedmiotów.

Na akcje WOŚP trafiły nagrody, które Codewise otrzymało przy okazji grudniowych zawodów East Games United 2017, a których wartość przekracza 8 tysięcy złotych. Ponadto organizacja wystawiła na sprzedaż cztery koszulki podpisane przez jej założyciela, Roberta Gryna.

Wierzymy w WOŚP z całego serca oraz szanujemy ciężką pracę włożoną w tegoroczny cel. Mamy nadzieję, że dzięki temu zostanie uratowane więcej żyć przyszłych młodych graczy i fanów esportu. Kto wie, może kiedyś z tych dzieci wyrosną legendy! – przyznał Alex Gryn, dyrektor generalny CU.

Link do wszystkich prowadzonych przez Codewise Unicorns aukcji znaleźć można pod tym adresem. Do ich zakończenia pozostało jeszcze tylko pięć dni, zaś ceny poszczególnych przedmiotów wahają się w przedziale od 52 do 520 złotych.


Wcześniej informowaliśmy również o rzeczach przekazanych na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przez Ninjas in Pyjamas, Team ROCCAT oraz Virtus.pro.