fot. Golden Five

NEO i pasha przekazali koszulki Virtus.pro z PGL Major na WOŚP

Od 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dzielą nas już tylko godziny. Swoją cegiełkę do tego wydarzenia dołożyli także Filip „NEO” Kubski i Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, którzy przekazali na licytację unikalne koszulki Virtus.pro.

Podczas ćwierćfinałowego meczu PGL Major Kraków 2017 z North zawodnicy Virtus.pro występowali w specjalne przygotowanych trykotach, w których zwyczajowe czarno-pomarańczowe barwy zastąpiono kolorami białym i czerwonym. Ponadto w dolnej części t-shirtu wykorzystany został motyw orła z polskiego godła. Teraz właśnie tego typu koszulki można wylicytować na Allegro, jednocześnie wspierając konto WOŚP.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że trykoty nigdy nie trafią do oficjalnej sprzedaży i jest to jedyna szansa, by nabyć tak wyjątkową pamiątkę. Ponadto swoje podpisy na nich złożyli wspomniani już NEO i pashaBicpes. W momencie pisania tego tekstu aktualna cena wynosiła 405 zł. Licytować podarek od Virtusów można pod tym adresem.

Wcześniej informowaliśmy również o przedmiotach przekazanych na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przez Ninjas in Pyjamas oraz Team ROCCAT.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ProXima Gaming przyjmuje skład League of Legends

Polska organizacja ProXima Gaming postanowiła rozszerzyć swoją działalność. Dotychczas w jej barwach oglądać mogliśmy dwie drużyny CS:GO, jednakże ter...