Soren nowym zawodnikiem PACT

Kolejny dzień przynosi nam nazwisko kolejnego zawodnika, który w zbliżających się miesiącach będzie reprezentował barwy PACT. Wczoraj oficjalnie ogłoszono, że udział w projekcie weźmie Jacek „Nexo” Szmulkis, dziś natomiast dołączył do niego również Temmy „Soren” Tudev.

22-latek miał w ostatnim czasie problemy ze znalezieniem stałego zatrudnienia. Jeszcze do sierpnia ubiegłego roku można go było oglądać pod banderą Pompa Team Yellow, jednakże gdy zarządzania przez Szymona „IsAmU” Kasprzyka organizacja postanowiła złączyć oba posiadane przez siebie składy w jeden, dla Tudeva zabrakło miejsca. Od tego czasu próbował swoich sił chociażby w NiNja ParTy, wraz z którym wziął udział w Pucharze Polski Cybersport, oraz Paragraph Crew Blend.

Nie można oczywiście pominąć faktu, że Soren znalazł się w wytypowanej przez Piotra „izaka” Skowryskiego drużynie, która wzięła udział w niedawnych zawodach ASUS ROG Join the Republic Community Challenge. W Szwecji zespół polskiego streamera dotarł aż do wielkiego finału, zaś nowy gracz PACT-u był najlepszym z Polaków, wypracowując rating na poziomie 1,28.

W tej sytuacji skład PACT prezentuje się następująco:

  • Krystian „faale” Kubas
  • Kamil „pekson” Płachta
  • Jacek „Nexo” Szmulkis
  • Temmy „Soren” Tudev
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Snoower

Delusion Team przedstawia skład League of Legends

Delusion Team przedstawił skład League of Legends, który w najbliższym czasie sprawdzi swoje możliwości podczas kwalifikacji do ESL Mistrzostw Polski....

>