fot. Gfinity

Singularity powraca z nowym składem CS:GO

Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że przygoda Teamu Singularity z CS:GO może dobiec końca. Na przestrzeni dwóch miesięcy duńską organizację opuściło aż czterech graczy i przyszłość pozostałej dwójki długo pozostawała niejasna. Dopiero teraz otrzymaliśmy więcej informacji i jasny komunikat – Singularity nadal zamierza inwestować w Counter-Strike’a.

Na razie do ekipy trafili dwaj nowi zawodnicy. Pierwszy to André „BARBARR” Möller, który przez ostatnie półtora roku związany był z Epsilon eSports. W pewnym momencie jednak dla 27-latka zabrakło w drużynie miejsca, wobec czego ten musiał rozpocząć poszukiwania nowego pracodawcy. Z kolei Hugo „HugoXD” Hallgren ma za sobą kilkumiesięczną przygodę z hiszpańskim x6tence, skąd odszedł jeszcze w grudniu.

Cieszę się, że ponownie będę mógł być częścią tak utalentowanego i ambitnego składu – przyznał w swoim oświadczeniu BARBARR. – Sądzę, że dzięki ciężkiej i roztropnej pracy możemy do końca roku awansować do światowej trzydziestki. Jeśli zaś chodzi o mnie, znów udało mi się znaleźć ambicję, by stawać się lepszym. Zrobię co tylko w mojej mocy, by w tym prawdopodobnie moim ostatnim sezonie na zawodowej scenie CS:GO przekazać pozostałym zawodnikom swoją wiedzę – zakończył.

Jednocześnie do Singularity trafił znany m.in. z passions oraz Red Reserve Alfred „RuStY” Karlsson, który w kolejnych tygodniach będzie testowany. Ostatnie dwa miejsca przypadły natomiast w udziale Benjaminowi „BENDJIEMU” Söderenie i Saifowi „Sayfowi” Jibraeelowi, którzy z organizacją współpracują już od sierpnia ubiegłego roku. Trenerem zespołu natomiast nadal będzie Anton „AntO_oNNN” Van Gorp.

W tej sytuacji skład Teamu Singularity prezentuje się następująco:

  • Benjamin „BENDJI” Söderena
  • Saif „Sayf” Jibraeel
  • André „BARBARR” Möller
  • Hugo „HugoXD” Hallgren
  • Alfred „RuStY” Karlsson – testy
  • Belgium Anton „AntO_oNNN” Van Gorp – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najważniejsze transfery 2017 roku, cz. 2

Z ogromnym zainteresowaniem śledzisz wszelkie transferowe doniesienia i przecieki? Ciebie także elektryzują potencjalne hity, które na długo zapiszą s...