fot. ESL

FNS dołącza do compLexity. Rambo i Professor_Chaos w sztabie szkoleniowym

Ostatnie miesiące nie były specjalnie udane dla compLexity Gaming, wobec czego zmiany wydawały się nieuniknione. I wreszcie do nich doszło, zaś najbardziej ucieszony z tego faktu jest zapewne Pujan „FNS” Mehta, bowiem to właśnie Kanadyjczyk został nowym graczem północnoamerykańskiej formacji, kończąc tym samym dwumiesięczny okres bezrobocia.

FNS najbardziej kojarzony jest z Counter Logic Gaming, którego barwy reprezentował (z krótką przerwą) przed dwa lata. W listopadzie ubiegłego roku CLG wycofało się jednak ze wspierania CS:GO, zaś sam 25-latek zmuszony został do rozpoczęcia poszukiwań nowego pracodawcy. Teraz wreszcie się udało i otrzymał on od amerykańskich włodarzy okazję do zastąpienia Aleca “Slemmy’ego” White’a, który postanowił zakończyć swoją profesjonalną karierę.

Na tym wzmocnienia drużyny się nie kończą. W sztabie szkoleniowym pojawił się też nowy trener, Ron “Rambo” Kim, który jeszcze w czasach CS-a 1.6 związany był z compLexity. Przez ostatnie kilkanaście miesięcy pracował jednakże w Korei Południowej, gdzie pełnił rolę szkoleniowca MVP Project oraz MVP PK. Niemniej teraz zdecydował się na powrót do ojczyzny. Pomagać mu będzie Andrew “Professor_Chaos” Heintz. 27-latek, który w 2016 roku wywalczył wraz ze Splyce historyczny awans na Majora, został zatrudniony na stanowisku analityka.

W tej sytuacji skład compLexity Gaming prezentuje się następująco:

  • Rory „dephh” Jackson
  • Peter „ptr” Gurney
  • Jaccob „yay” Whiteaker
  • Bradley „ANDROID-X23” Fodor
  • Pujan „FNS” Mehta
  • Ronald „Rambo” Kim – trener
  • Andrew „Professor_Chaos” Heintz – analityk
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

GuardiaN: FaZe będzie moim ostatnim zespołem

W wywiadzie dla Unikrn, którego udzielił Ladislav "GuardiaN" Kovács, ze strony Słowaka padły dość odważne słowa. Zawodnik reprezentujący aktualnie bar...