fot. Beyond The Summit

Dziś poznamy pierwszych pechowców cs_summit 2

Przed nami drugi dzień cs_summit 2, podczas którego dwie ekipy definitywnie pożegnają się z dalszym udziałem w imprezie. Na ten moment w gronie potencjalnych pechowców znajduje się m.in. legendarne Ninjas in Pyjamas oraz Torqued, złożone z kilku byłych graczy iBUYPOWER.

W piątek rywalizacja dzieli się na dwie drabinki – przegranych oraz wygranych. Tej dolnej, gdzie poza wymienionymi wyżej formacjami, znalazły się także Vega Squadron i Heroic, żary się skończyły. Taryfy ulgowej już nie ma, bo każda porażka oznaczać będzie eliminację. Czy NiP postawi pierwszy krok na drodze do odbudowanie podupadłej ostatnio marki czy też dołoży kolejną cegiełkę do muru oddzielającego Szwedów od dawnego splendoru? O tym przekonamy się już w nocy.

Zanim to jednak nastąpi czekają nas mecze na teoretycznie wyższym poziomie. W szranki staną bowiem cztery drużyny, które w nocy z czwartku na piątek opuszczały serwer w glorii zwycięzcy. Wśród nich warto wyróżnić przede wszystkim broniące tytułu mistrzowskiego SK Gaming, które po krótkiej przerwie na Majora ponownie może występować wraz z pozyskanym pod koniec ubiegłego roku Ricardo „boltzem „Prassem. Dzisiejszym rywalem Latynosów będą Duńczycy z North. W drugiej parze czeka nas natomiast pojedynek Teamu Liquid ze zwycięzcami ostatniego Majora z Cloud9.

Dzisiejszy harmonogram prezentuje się następująco:

9 lutego

Półfinał drabinki wygranych

18:00 SK Gaming vs North BO3
21:00 Team Liquid vs Cloud9 BO3
10 lutego

Pierwsza runda drabinki przegranych

00:00 Torqued vs Vega Squadron BO3
03:00 Ninjas in Pyjamas vs Heroic BO3

Polska transmisja z cs_summit 2 prowadzona będzie na kanale GamerTV. Po więcej informacji na temat turnieju zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Selfie

Selfie wraca do EU LCS! Polak zakontraktowany przez H2k-Gaming

Choć sytuacja Marcina "Selfie" Wolskiego wydawała się bardzo niekorzystna, Polak jednak zagra w tym sezonie w LCS! Z usług midlanera znad Wisły postan...