fot. Cybersport.ru

Boombl4 mógł trafić do FlipSid3

Od listopada, tj. od momentu odejścia Denisa „electronica” Sharipova, FlipSid3 Tactics ma problemy ze skompletowaniem swojego składu. Przez kilka ostatnich miesięcy z drużyną tą występował co prawda Denis „seized” Kostin, ale po nieudanym ELEAGUE Major Boston 2018 grzecznie mu podziękowano.

Jak się okazuje, podczas bostońskiej imprezy włodarze FlipSid3 wypatrzyli potencjalnego kandydata, który mógłby zająć wolny piąty fotel. Był nim Kirill „Boombl4” Mikhailov, który od września ubiegłego roku związany jest z Quantum Bellator Fire. Drużyna nastoletniego Rosjanina była zresztą ogromną rewelacją zakończonego niedawno Majora, zdobywając na nim status legendy. Nic więc dziwnego, że F3 zwróciło swój wzrok właśnie w kierunku Mikhailov.

Odzywali się do mnie z FlipSid3, ale im odmówiłem – przyznał Boombl4 w rozmowie z serwisem GameInside.ua. – Po tym, jak udało nam się zająć miejsce gwarantujące status legendy, proponowano nam również przejście do innej organizacji, zapewniając zarobki na poziomie kilku tysięcy dolarów. Jednakże i w tym wypadku nie byliśmy zainteresowani – dodał.

Pełny zapis rozmowy z zawodnikiem QB Fire w języku rosyjskim znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Xizt: Zamierzam nadal grać

We wtorkowy wieczór jak grom z jasnego nieba spadła na nas informacja o odsunięciu od składu Ninjas in Pyjamas Richarda "Xizta" Landströma. Legendarny...