STS
fot. ESL/Patrick Strack

Byli gracze 100 Thieves wraz z felpsem wystartują w ESEA MDL

Bardzo długo nie było jasne komu przypadnie w udziale ostatnie miejsce w 27. sezonie północnoamerykańskiej dywizji ESEA Premier. Dopiero teraz organizatorzy odkryli karty, potwierdzając, że udział w Mountain Dew League wezmą zawodnicy osieroceni kilka tygodni temu przez 100 Thieves, którzy grać będą jako Não Tem Como.

Przypomnijmy, że po rozstaniu z Immortals brazylijscy zawodnicy zyskali wsparcie 100T, w którego barwach mieli wystartować na ELEAGUE Major Boston 2018. Ostatecznie z udziału we współorganizowanej przez Valve imprezie nic nie wyszło, a jakby tego było mało krótko po tym Latynosi zostali bez organizacji. Jednocześnie postanowili się oni rozstać ze sprawiającym problemy natury dyscyplinarnej Vito „kNg” Giuseppem.

Teraz wreszcie ekipa, która jeszcze jako Immortals dotarła m.in. do wielkiego finału Majora, powraca. Co ciekawe, ostatnie wolne miejsce w składzie przypadło w udziale João „felpsowi” Vasconcellosowi, będącemu od wielu miesięcy poza grą. W pewnym sensie ruch ten wzmaga tylko plotki, jakoby brazylijska piątka miała już latem dołączyć do SK Gaming, gdzie zajęłaby miejsce odchodzącej drużyny Gabriela „FalleNa” Toledo. Więcej na ten temat przeczytać można pod tym adresem.

Nowy skład Não Tem Como prezentuje się następująco:

  • Henrique „HEN1” Teles
  • Lucas „LUCAS1” Teles
  • Lincoln „fnx” Lau
  • Bruno „bit” Lima
  • João „felps” Vasconcellos
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Kinguin kacor

Startuje ESL One Katowice 2018! Pierwszy mecz Kinguin o 15:30

Już dziś startuje pierwszy w Polsce turniej rangi Major w Dotę 2 – ESL One Katowice 2018! Szesnaście najlepszych drużyn w przeciągu kilku najbliższych...