fot. Immortals

lurppis dołącza do Immortals. Fin dyrektorem generalnym ds. CS:GO

Okazuje się, że Immortals nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa w Counter-Strike: Global Offensive. Amerykańska organizacja ogłosiła właśnie, że jej nowym pracownikiem został Tomi „lurppis” Kovanen, któremu powierzono rolę dyrektora generalnego do sprawy CS:GO.

30-latek może być znany dla osób, które z uwagą śledziły scenę CS-a 1.6. W tamtych czasach Kovanen związany był z kilkoma rozpoznawalnymi formacjami, w tym m.in. 69°N-28°E, Evil Geniuses oraz Teamem ROCCAT. Od wielu lat Fin trudnił się pracą jako analityk oraz komentator przy okazji różnych imprez. Po raz ostatni mogliśmy go oglądać podczas lanowych finałów 4. sezonu ligi ECS.

Teraz lurppis powraca na scenę w nowej roli. W Immortals ma on zajmować się kwestiami biznesowymi oraz tworzeniem treści i wydarzeń. – Nie mogę się już doczekać kolejnego etapu mojej kariery, który będzie mieć miejsce w Immortals, gdzie będę miał możliwość połączenia mojego zainteresowania esportem i biznesem. Noah Whinston zebrał tutaj grupę wspaniałych ludzi i czuję ekscytację na myśl o tym, co możemy razem osiągnąć – stwierdził w oświadczeniu nowy pracownik Nieśmiertelnych.

Ostatnie miesiące nie były specjalnie udane dla Immortals. W krótkim czasie organizacja straciła zespół, który wcześniej dotarł do wielkiego finału Majora, zaś projekt, którego celem było sformowanie nowego składu, już po kilku tygodniach okazał się katastrofą. Niemniej w niedawno pojawiły się plotki, zgodnie z którymi barwy drużyny latem mieliby przywdziać gracze związani dotychczas z SK Gaming.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oficjalnie: Luz i EXUS wracają do składu PRIDE, morelz na ławce

Zamieszanie związane ze składem PRIDE trwa w najlepsze. Od kilku tygodni polska formacja zmuszona była korzystać z usług kolejnych zmienników, niezdol...