STS
fot. ESL/Adela Sznajder

Uczestniczki Intel Challenge Katowice dołączają do Singularity

Dość niespodziewanie w trakcie trwania pierwszego dnia Intel Challenge Katowice 2018 na zmianę barw zdecydowały się zawodniczki Teamu Unknown. Po zakończeniu inauguracyjnego spotkania z Teamem Dignitas Petra „Petra” Stoker i jej koleżanki dołączyły do Teamu Singularity. Singularity to organizacja rozpoznawalna na wielu rynkach. Duńscy włodarze na przestrzeni ostatnich lat mogli pochwalić się m.in. ekipą Dota 2 […]

Dość niespodziewanie w trakcie trwania pierwszego dnia Intel Challenge Katowice 2018 na zmianę barw zdecydowały się zawodniczki Teamu Unknown. Po zakończeniu inauguracyjnego spotkania z Teamem Dignitas Petra „Petra” Stoker i jej koleżanki dołączyły do Teamu Singularity.

Singularity to organizacja rozpoznawalna na wielu rynkach. Duńscy włodarze na przestrzeni ostatnich lat mogli pochwalić się m.in. ekipą Dota 2 oraz męskim składem CS:GO. Teraz postanowili oni zainwestować również w żeńską drużynę Counter-Strike’a, zatrudniając europejski miks, w którym znalazły się m.in. dwie byłe członkinie Teamu expert.

Nowy zespół Singularity w swoim pierwszym meczu podczas trwającego Intel Challenge musiał uznać wyższość dignitas, ale potem odbił sobie tę porażkę wysokim zwycięstwem nad Azjatkami z Teamu GoHome. Obecnie Petra i spółka walczą o awans do play-offów, podejmując w decydującym starciu grupy A brazylijskie VivoKeyd.

Żeński skład Teamu Singularity prezentuje się następująco:

  • Alyona „Candy” Kuvaeva
  • Sophia „Kim” Benfakir
  • Kelly „KllyVe” Verhaegen
  • Petra „Petra” Stoker
  • Madalina „iLLa” Gherman
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Evil Geniuses miażdży Newbee i awansuje do ćwierćfinału ESL One Katowice

Za nami ostatni mecz fazy zasadniczej ESL One Katowice 2018 powered by Intel. Szóste i zarazem ostatnie miejsce w play-offach trafiło do Evil Geniuses...