Kilka tygodni rywalizacji online w Pucharze Polski Cybersport już za nami, więc czas rozpocząć finały. Trzeci sezon zostanie zwieńczony turniejem lanowym rozgrywanym w Międzynarodowym Centrum Kongresowym podczas IEM Expo. Dziś czekają nas decydujące spotkania w Counter-Strike: Global Offensive.

W piątek w akcji zobaczymy w sumie cztery rodzime drużyny: Team Kinguin, Pompa Team, PRIDE oraz tomorrow.gg. Zmagania wystartują o 11:00, kiedy to na placu boju pojawią się ekipy Grzegorza "SZPERO" Dziamałka oraz Sebastiana "NEEXA" Treli. Po zakończeniu starcia Kinguin vs tomorrow.gg na serwerze zjawią się podopieczni Pompy oraz PRIDE. Na koniec dnia zostanie z kolei rozegrany wielki finał, dzięki któremu poznamy triumfatora 3. edycji PPC w CS:GO.

Harmonogram dzisiejszych zmagań przedstawia się następująco:

2 marca
11:00 Team Kinguin vs tomorrow.gg
BO3
15:00 Pompa Team vs PRIDE
BO3
19:00 Wielki finał
BO3

Zmagania najlepszych polskich drużyn Counter-Strike: Global Offensive obejrzycie w ESL.TV Polska, zaś aktualne informacje o zmaganiach znajdziecie w naszej relacji tekstowej. Turniej będziecie mogli również oglądać na żywo podczas IEM Expo w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Zapraszamy na scenę północną, wstęp bezpłatny!