STS
TyLoo bntet IEM Katowice 2018
fot. ESL/Adela Sznajder

Znamy wszystkich uczestników azjatycki el. do DH Masters Marseille

Otwarty etap azjatyckich eliminacji do DreamHack Masters Marseille 2018 dobiegł końca. Tym samym poznaliśmy wszystkich uczestników zamkniętego turnieju kwalifikacyjnego, który wystartuje już na początku przyszłego tygodnia. O wyjazd do Francji powalczą czołowe formacje z Azji, wśród których nie zabraknie również ekip znanych już na międzynarodowej arenie. Najlepszym przykładem jest oczywiście TyLoo, które niedawno mogliśmy oglądać podczas […]

Otwarty etap azjatyckich eliminacji do DreamHack Masters Marseille 2018 dobiegł końca. Tym samym poznaliśmy wszystkich uczestników zamkniętego turnieju kwalifikacyjnego, który wystartuje już na początku przyszłego tygodnia.

O wyjazd do Francji powalczą czołowe formacje z Azji, wśród których nie zabraknie również ekip znanych już na międzynarodowej arenie. Najlepszym przykładem jest oczywiście TyLoo, które niedawno mogliśmy oglądać podczas Intel Extreme Masters Katowice 2018. Ponadto o slot rywalizować będą m.in. uczestnicy ostatniego SL i-League, MVP PK, oraz Tainted Minds, w którego barwach występuje Yaman „yam” Ergenekon.

Pary pierwszej rundy zamkniętego etapu prezentują się następująco:

TyLoo vs BOOM.id B.O.O.T-dream[S]cape vs NASR eSports
MVP PK vs Eclipse Tainted Minds vs Signature Gaming

Zamknięte eliminacje do DreamHack Masters Marseille 2018 odbędą się między 6 a 8 marca. Ostatecznie awans na kwietniowe zawody główne uzyska tylko zwycięstwa wielkiego finału.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
FC Schalke 04 Nukeduck

Schalke 04 spada na ostatnie miejsce EU LCS

Za nami siódma runda EU LCS 2018 Spring Split. Ostatnie dwa dni europejskich rozgrywek nie były zbyt udane dla naszych rodaków. Żaden z nich nie zdoła...