STS
fot. Starladder

Dyrektor generalny Na`Vi: s1mple i flamie zostają

Od wczoraj cała counter-strike’owa społeczność żyje plotkami na temat przyszłości Egora „flamiego” Vasilyeva i Oleksandra „s1mple’a” Kostylieva. Po krótkim czasie milczenia głos na temat całego zamieszania postanowił zabrać dyrektor generalny Natus Vincere, Yevhen Zolotarov, który oficjalnie zapewnił, że obaj zawodnicy pozostają w dotychczasowej drużynie. W czwartek kilka wiarygodnych źródeł poinformowało o negocjacjach, jakie mają być prowadzone w sprawie […]

Od wczoraj cała counter-strike’owa społeczność żyje plotkami na temat przyszłości Egora „flamiego” Vasilyeva i Oleksandra „s1mple’a” Kostylieva. Po krótkim czasie milczenia głos na temat całego zamieszania postanowił zabrać dyrektor generalny Natus Vincere, Yevhen Zolotarov, który oficjalnie zapewnił, że obaj zawodnicy pozostają w dotychczasowej drużynie.

W czwartek kilka wiarygodnych źródeł poinformowało o negocjacjach, jakie mają być prowadzone w sprawie pozyskania Ukraińca oraz Rosjanina. Gracze ci mieli stać się celem dotychczasowego składu SK Gaming, który w związku z ostatnimi nie najlepszymi wynikami ma przejść gruntowną przebudowę. Wcześniej kwestię tę poruszył także lider Na`Vi Danylo „Zeus” Teslenko, który w opublikowanym przez siebie vlogu potwierdził, że w najbliższym czasie coś może się wydarzyć, zaś dotychczasowy kształt prowadzonej przez niego ekipy może ulec zmianie.

Oficjalnie informuję, że  s1mple i flamie zostają w Na`Vi – napisał jednak przed chwilą Zolotarov. Trudno jednoznacznie stwierdzić czy jest to tylko zasłona dymna i próba wywarcia nacisku stronę zainteresowaną wykupem Kostylieva i Vasilyeva, czy też negocjacje zostały po prostu zerwane. O tym powinniśmy przekonać się już za jakiś czas, tym bardziej, że już niejednokrotnie zapewnienia o braku jakichkolwiek ruchów personalnych okazywały się być słowami rzucanymi na wiatr.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

V4: x-kom team vs eXtatus – statystyki graczy

Polacy z x-kom teamu zdobyli swoje pierwsze punkty na V4 Future Sports Festival. Wcześniej ekipa znad Wisły musiała uznać wyższość wyżej notowane mous...