fot. DreamHack/Pierre Yves Laroche

adwokacik zagra w zamkniętych eliminacjach do ZOTAC Cup Master 2018

Miksowy skład adwokacik to jedno z większych zaskoczeń ostatnich tygodni. Złożona z kilku bezrobotnych obecnie zawodników ekipa nieoczekiwanie zapewniła sobie awans do Polskiej Ligi Esportowej, a ostatnio mogliśmy ją oglądać także podczas zamkniętych eliminacji do Intel Extreme Masters Sydney 2018. Minionej nocy Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i jego koledzy ponownie dali o sobie znać.

Tym razem drużyna zajęła pierwsze miejsce podczas otwartego etapu kwalifikacji do ZOTAC Cup Master 2018. Polacy w kolejnych etapach mierzyli się z kilkoma rosyjskimi formacjami, ale na swojej drodze spotkali również m.in. Codewise Unicorns. Nikt jednak nie był w stanie zatrzymać SZPERA i spółki, którzy w decydującym meczu poradzili sobie z zupełnie anonimowym Teamem Prodigy.

Tyle samo szczęścia nie miały pozostałe polskie formacje, czyli PRIDE, PRIDE Academy oraz wspomniane Codewise. Każda z nich z marzeniami o awansie pożegnała się już w 1/8 finału. W ramach ciekawostki warto nadmienić, że udział w eliminacjach wziął również Kamil „kamil” Kamiński, który wraz z kilkoma innymi uczestnikami GAMERZ Season 2 oraz legendarnym Jonatanem „Devilwalkiem” Lundbergiem stworzył mix old dogs.

Zamknięte eliminacje do ZOTAC Cup Master 2018 odbędą się 12 i 13 maja. Udział w nich weźmie w sumie osiem ekip, które powalczą między sobą o cztery miejsca na europejskie finały imprezy, które rozegrane zostaną w czerwcu w Mediolanie.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Endpoint wygrywa pierwszego oficjalnego lana w Battalion 1944

Pierwszy oficjalny lan w historii Battalion 1944 już za nami. Po trwających trzy dni zmaganiach w ramach Blitzkrieg Open Championship ręce w górę w ge...