STS
fot. DreamHack

shox czuje się coraz lepiej. „W przyszłym tygodniu zobaczycie mnie na serwerze”

Dobra wiadomość! Richard „shox” Papillon poinformował o swoim aktualnym stanie zdrowia. Francuz mówi m.in. o tym, że jeszcze nie czuję się komfortowo podczas grania, ale z jego ręką jest coraz lepiej i już niedługo zobaczymy go w akcji. Cześć chłopaki! Dobrą wiadomością jest to, że z moją ręką jest coraz lepiej. Wciąż nie czuję się […]

Dobra wiadomość! Richard „shox” Papillon poinformował o swoim aktualnym stanie zdrowia. Francuz mówi m.in. o tym, że jeszcze nie czuję się komfortowo podczas grania, ale z jego ręką jest coraz lepiej i już niedługo zobaczymy go w akcji.

Cześć chłopaki! Dobrą wiadomością jest to, że z moją ręką jest coraz lepiej. Wciąż nie czuję się pewnie grając w Counter-Strike’a, ale zapewne zobaczycie mnie w przyszłym tygodniu na serwerze. Wracam!

Jak wiadomo, w prawym nadgarstku shoxa stwierdzono dwucentymetrową torbiel. Choć początkowo kontynuował grę wraz z G2 Esports, sytuacja stała się poważna i były lider francuskiej formacji musiał odłożyć myszkę na bok na czas rekonwalescencji. Co ciekawe, w międzyczasie 25-latek został odsunięty od składu, a powodem miała być chęć przeprowadzenia drastycznych zmian w zespole.

Różne źródła mówią o tym, że zobaczymy go w nowej ekipie wraz z Ex6TenZem i najlepszym kolegą, byłym trenerem G2, SmithZzem. Smaczku dodaje fakt, że zawodnik w krótkim filmiku zapowiedział, że najprawdopodobniej w następnym tygodniu zobaczymy go na serwerze. Czyżby była to zapowiedź kolejnych zmian i formowania się nowego teamu na francuskiej scenie? O wszystkim powinniśmy przekonać się już niebawem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
S1mple Natus Vincere Na`Vi Dreamhack 2017

Na`Vi pierwszym zespołem zaproszonym na CS:GO Asia Championships

Po wczorajszym podsumowaniu CS:GO Asia Summit, Perfect World, które zorganizowało ten turniej, ogłosiło następne zawody dla azjatyckich formacji. Pula...