fot. Riot Games

Jesiz wspierającym w Origen!

Jesse „Jesiz” Lee to gracz znany z tego, że potrafi odnaleźć się na każdej pozycji. W przeszłości mogliśmy go obserwować na środku, jako strzelca czy nawet wśród stworów w dżungli. Reprezentował barwy m.in. SK Gaming, G2 Esports i Fnatic. Tym razem Jesiza w akcji zobaczymy w koszulce Origen.

Duńczyk dołączył do odradzającego się zespołu na zasadzie wypożyczenia. Nie ulega wątpliwości, że jego umiejętności przywódcze stoją na bardzo wysokim poziomie. Popularny „Jesse” pokazywał się na scenie nie tylko jako uniwersalny zawodnik, ale też jako trener czy analityk.

Znamy już czterech graczy hiszpańskiej organizacji. Poza wspomnianym wcześniej wspierającym w drużynie zobaczymy też Expecta, inSeca i Froggena. Nadal nierozstrzygnięta pozostała kwestia tego, kto zostanie ostatnim brakującym ogniwem. Jedno jest pewne – nie dołączy do byle kogo.

Trzeba przyznać, że skład Enrique „xPeke” Cedeño Martineza prezentuje się naprawdę dobrze. Nie wiadomo jednak, jak długo będzie nam dane oglądać takie zestawienia na Summoner’s Rift. Pojawiło się wiele głosów, jakoby ekipa była zobowiązana wystąpić wyłącznie na turnieju European Masters.

Origen jest podobno jednym z pretendentów do zdobycia miejsca w rozgrywkach EU LCS, jednak system franczyzowy obliguje formację do niemałych wydatków. Pozostaje nam jedynie czekać na dalszy rozwój wydarzeń.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Faza grupowa T-Mobile Ligi Akademickiej na finiszu

Zakończono kolejną rundę zmagań w ramach T-Mobile Ligi Akademickiej. We wszystkich trzech dyscyplinach do rozegrania pozostałą już tylko jedna runda g...