STS
TOAO AGO Esports Superpuchar
fot. ESL

AGO dołącza do drużyn zaproszonych na Qi Invitational

Organizatorzy Qi Invitational ogłosili kolejne dwie drużyny, które wezmą udział w sygnowanej przez nich imprezie. Tym razem ich wybór padł m.in. na AGO Esports, dla którego będzie to kolejny już w ostatnich miesiącach międzynarodowy turniej. W tym roku reprezentanci AGO wystąpili już na czterech tego typu turniejach, a dwa z nich udało im się nawet wygrać. […]

Organizatorzy Qi Invitational ogłosili kolejne dwie drużyny, które wezmą udział w sygnowanej przez nich imprezie. Tym razem ich wybór padł m.in. na AGO Esports, dla którego będzie to kolejny już w ostatnich miesiącach międzynarodowy turniej.

W tym roku reprezentanci AGO wystąpili już na czterech tego typu turniejach, a dwa z nich udało im się nawet wygrać. Mowa tutaj o lutowym ESEA Season 26 Global Challenge oraz Play2Live Cryptomasters. Ponadto pod koniec marca zajęli również trzecie miejsce podczas StarLadder & ImbaTV Invitational Chongqing 2018.

Poza Polakami pewne startu na serbskiej imprezie od dziś może być również TyLoo. Wczoraj natomiast ujawniono, że bilet na Bałkany otrzymały także BIG i 5POWER Gaming. Tym samym znamy już cztery z ośmiu ekip, które pod koniec kwietnia wystartują w organizowanych przez Qi i Thunder Media zawodach.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

5POWER Gaming AGO Esports BIG TyLoo

Qi Invitational rozegrane zostanie między 24 a 26 kwietnia w Belgradzie. Łączna pula nagród turnieju osiągnie kwotę 75 tysięcy dolarów, z czego zwycięzca wielkiego finału zgarnie 45 tysięcy.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Spore zmiany w Gwincie. Nadchodzi projekt GWENT Homecoming

Gwint, czyli wiedźmińska gra karciana, od niemalże początku swojego istnienia cieszy się sporą sympatią społeczności. Tytuł nie zrzucił co prawda z tr...