fot. ESL/Bart Oerbekke

chelo i Apoka zamienią Luminosity na Não Tem Como?

Czyżby Não Tem Como miało wreszcie skompletować swój skład? Wiele na to wskazuje, bo według informacji, do których dotarł serwis TeamPlay, latynoską formację wzmocnić miałby związany dotychczas z Luminosity Gaming Marcelo „chelo” Cespedes.

19-letni Brazylijczyk od dawna uważany jest za spory talent, ale dotychczas nie miał okazji do regularnej gry na najwyższym poziomie. Co prawda od momentu dołączenia do Luminosity w lipcu ubiegłego roku wystąpił wraz z tą ekipą na kilku międzynarodowych lanach, ale na każdym z nich on i jego koledzy kończyli zmagania już w fazie grupowej.

Szansą na przebicie się wyżej ma być właśnie NTC. Ekipa ta już od wielu tygodni łączona jest z przenosinami do SK Gaming, ale całą operację skomplikować miało niespodziewane odejście braci Teles. Od momentu marcowego exodusu latynoska formacja zdołała już załatać część powstałych luk zatrudniając Vito „kNg” Giuseppego, zaś ostatnim brakującym elementem tej układanki ma być właśnie chelo.

Co ciekawe, Cespedes ma nie być jedynymi pozyskanym z LG nabytkiem. Do Não Tem Como powędrować ma bowiem także Alessandro „Apoka” Marcucci, który objąłby rolę trenera. Za takim ruchem przemawia fakt, że 32-latek dobrze zna się z dwoma członkami składu NTC, Bruno „bitem” Limą oraz Lincolnem „fnxem” Lauem, których prowadził już w przeszłości.

Jeśli powyższe plotki się potwierdzą, skład Não Tem Como będzie prezentować się następująco:

  • Bruno „bit” Lima
  • Lincoln „fnx” Lau
  • João „felps” Vasconcellos
  • Vito „kNg” Giuseppe
  • Marcelo „chelo” Cespedes
  • Alessandro „Apoka” Marcucci – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Startuje druga kolejka 3. sezonu PLE, na początek Team Kinguin i Izako Boars

Inauguracyjna kolejka Polskiej Ligi Esportowej obfitowała w remisy – aż trzy z czterech rozegranych wówczas spotkań kończyły się podziałem punktów. Te...