ROX Tigers Mickey
fot. ESL/Patrick Strack

Mickey zostanie zawodnikiem Golden Guardians?

Jeśli wierzyć plotkom, aktualnie trwają rozmowy na temat pozyskania koreańskiego midlanera – Mickeya – przez formację Golden Guardians. Choć obecnie zawodnik reprezentuje Team Liquid, niewykluczone, że już niedługo zobaczymy go w innych barwach.

Golden Guardians zakończyło sezon zasadniczy na ostatnim, dziesiątym miejscu, a podopieczni Akiriego triumfowali tylko w czterech spotkaniach na przestrzeni całych rozgrywek. Nic dziwnego, że wraz z zakończeniem zmagań organizacja zaczyna rozglądać się za potencjalnymi kandydatami, którzy mogliby wyciągnąć drużynę z dołka. Na pierwszy ogień poszedł właśnie Mickey, który po przeprowadzce za ocean nie miał okazji, by pokazać pełnię swoich możliwości. Koreańczyk musiał zadowolić się grą w akademii TL, a biorąc pod uwagę jego przeszłość z pewnością nie zaspokoiło to jego apetytu.

Zawodnik ze środkowej alei miałby zastąpić Haia, który z sezonu na sezon prezentuje coraz niższy poziom. Legendarny niegdyś gracz, cechujący się doskonałymi umiejętnościami przywódczymi, tym razem nie potrafił poprowadzić swoich kolegów do uzyskania lepszych rezultatów. Możliwe jest, że już wkrótce ustąpi miejsca w składzie, bądź zobaczymy go na innej pozycji. Z informacji dowiadujemy się, że jednym z rozważanych pomysłów było przesunięcie go na rolę wspierającego. Prawdopodobnie jednak tak się nie stanie, gdyż dolna aleja, pomimo niekorzystnych wyników, prezentowała przyzwoity poziom w całym splicie.

Chociaż obie drużyny nie wydały oficjalnego stanowiska i nie chcą komentować pogłosek, najprawdopodobniej w najbliższym czasie Mickey zmieni pracodawcę i dołączy do Golden Guardians. Jeśli tak się stanie, w końcu poznamy jego obecną formę i potencjał, który w sobie kryje. Więcej informacji powinno pojawić się już niedługo!

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
rallen kinguin

Kinguin z awansem do play-offów kwali. do SL i-League StarSeries S5

Podopieczni Singularity naprawdę wysoko zawiesili dzisiaj poprzeczkę, ale ich starania na nic się zdały, wszak to Team Kinguin był bardziej skuteczny....