fot. FlipSid3 Tactics

FlipSid3 wreszcie w komplecie, lollipop21k dołącza do składu

Niemal pół roku potrzebowało FlipSid3 Tactics, by ponownie zebrać pełny pięcioosobowy skład. Dziś oficjalnie do wschodnioeuropejskiej formacji dołączył Igor „lollipop21k” Solodkov, który dotychczas związany był z GoodJob.

Ekipa FlipSid3 pozostawał niekompletna od listopada ubiegłego roku, gdy do Natus Vincere przeszedł Denis „electronic” Sharipov. Od tego czasu włodarze amerykańskiej organizacji korzystali z usług wielu graczy, ale żaden z nich nie zasłużył sobie na stały angaż. Co oczywiste, konieczność ciągłego rotowania nazwiskami nie wpływała zbyt korzystnie na wyniki formacji, która na początku tego roku kompletnie zawiodła na ELEAGUE Major Boston 2018.

Wygląda jednak na to, że to już przeszłość, bo nowym członkiem zespołu został lollipop21k. Białorusin całą swoją dotychczasową karierę związany był z rodzimym GoodJob, wraz z którym regularnie brał udział w online’owych turniejach niższej rangi. 21-latek miał również okazję zaprezentować swoje umiejętności na lanie – w listopadzie ubiegłego roku dotarł ze swoją byłą już drużyną do półfinału FCDB Cup 2017.

Jestem bardzo wdzięczny GoodJob, wraz z którym spędziłem ponad rok. W tym czasie wiele się nauczyłem, dlatego też trudno opuścić mi tę formację – przyznał Solodkov w oświadczeniu. – Mimo że był to bardzo miło spędzony czas, nadeszła pora, by wejść na wyższy poziom rywalizacji. Chcę poprawić swoje umiejętności i wydaje mi się, że mogę tego dokonać właśnie we FlipSid3. Jestem bardzo ciekawy tego, co uda nam się razem osiągnąć i czuję ekscytację na myśl o zbliżających się spotkaniach – dodał.

W tej sytuacji skład FlipSid3 Tactics prezentuje się następująco:

  • Andrey „B1ad3” Gorodenskiy
  • Yegor „markeloff” Markelov
  • Georgi „WorldEdit” Yaskin
  • Jan „wayLander” Rahkonen
  • Igor „lollipop21k” Solodkov
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Delord

Penguins za burtą European Masters. Dzisiaj o utrzymanie powalczy iHG

Pierwszy dzień play-offów European Masters zakończony. Za nami mecze pierwszej rundy fazy pucharowej, w której udział weźmie dwanaście uczestników zak...