IceBeasto
fot. ESL/Kelly Kline

IceBeasto MVP szóstego tygodnia ESL Mistrzostw Polski

Marcin „IceBeasto” Lebuda został uhonorowany tytułem najbardziej wartościowego zawodnika szóstego tygodnia ESL Mistrzostw Polski. W absolutnym hicie kolejki Illuminar Gaming pewnie pokonało Szatę Magę, a największy udział miał w tym właśnie gracz z górnej alei.

Najbardziej wartościowym graczem szóstego tygodnia #ESLMP w League of Legends waszym zdaniem był Marcin "IceBeasto" Lebuda!

Opublikowany przez ESL Polska 26 kwietnia 2018

Obrońcy tytułu nie pozostawili złudzeń. W spotkaniu na szczycie pokazali swoją wyższość, tym samym zapewniając sobie miejsce w półfinale. Na szczególne wyróżnienie zasługuje IceBeasto, który w ostatnim czasie wydaje się być w szczytowej formie. Toplaner pokazał się z bardzo dobrej strony na turnieju European Masters, a także dominuje na naszym podwórku.

Reprezentant Illuminar Gaming mierzył się z nie byle kim, bo naprzeciw niego stanął Agresivoo. Pojedynek wcale nie wydawał się dla niego łatwy, a przekonaliśmy się o tym już podczas fazy wyboru bohaterów. Przeciwnik dostał Renektona, który pełnię możliwości uzyskuje właśnie na linii. Nie stanowiło to jednak żadnego problemu, a przy użyciu Gangplanka IceBeasto skutecznie unikał agresji ze strony Pustynnego Rzeźnika, uzyskując nawet przewagę w stworach. Gra zakończyła się bardzo szybko i trudno dopatrzeć się jakichkolwiek błędów ekipy Veggiego.

Druga mapa zapowiadała się nieco ciekawiej. Co prawda toplaner IHG przelał pierwszą krew, jednak potem został przytłumiony przez oponenta, który odwdzięczył się solowym zabójstwem. W pewnym momencie wydawało się, że dojdzie do podziału punktów, jednak w trzydziestej trzeciej minucie, po uprzednim zabiciu Barona, IHG udało się zabrać inhibitor. Od tego czasu IceBeasto wraz z kolegami z drużyny wrzucili wyższy bieg, a Szata Maga nie była w stanie ich powstrzymać.

Kolejne spotkania w ramach ESL Mistrzostw Polski zostaną rozegrane już 30 kwietnia. Kolejkę zainauguruje pojedynek Teamu Ascent z Szatą Maga. Wszyscy sympatycy IHG będą musieli poczekać dzień dłużej, a naprzeciwko obrońcy tytułu ESL Mistrza Polski stanie Team Same Mordeczki. Wszystkie mecze do obejrzenia są na kanale ESL.TV Polska. Więcej informacji dotyczących ESL Mistrzostw Polski w League of Legends znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dwie porażki LDLC w ESL Pro League S7, AGO wciąż z szansami na baraże

Fani AGO Esports mogą ze spokojem odetchnąć. W środowy wieczór bezpośredni rywal Polaków w walce o utrzymanie w ESL Pro League, Team LDLC.com, dwukrot...