STS
fot. DreamHack/Adela Sznajder

EnVy z pierwszym zaproszeniem na DreamHack Open Tours 2018

Organizatorzy DreamHack Open Tours 2018 ogłosili wreszcie pierwszy zespół, który otrzymał bezpośrednie zaproszenie na sygnowaną przez nich imprezę. Tutaj zaskoczenia nie ma – przepustkę na francuski turniej przyznano reprezentantom gospodarzy z Teamu EnVyUs. EnVy ma za sobą bardzo słaby początek roku. Zespół Adila „ScreaMa” Benrlitoma już w styczniu zawiódł podczas Majora odpadając już w fazie grupowej, później […]

Organizatorzy DreamHack Open Tours 2018 ogłosili wreszcie pierwszy zespół, który otrzymał bezpośrednie zaproszenie na sygnowaną przez nich imprezę. Tutaj zaskoczenia nie ma – przepustkę na francuski turniej przyznano reprezentantom gospodarzy z Teamu EnVyUs.

EnVy ma za sobą bardzo słaby początek roku. Zespół Adila „ScreaMa” Benrlitoma już w styczniu zawiódł podczas Majora odpadając już w fazie grupowej, później zaś nie było wcale lepiej. Formacja znad Sekwany kilkukrotnie nie była w stanie przebrnąć przez proces eliminacji, przez co zabrakło ją m.in. na StarLadder i-League StarSeries Season 4 oraz Intel Extreme Masters Katowice 2018. Także występy na światowych finałach WESG 2017 i DreamHack Masters Marseille 2018 pozostawiały sporo do życzenia, bo tam podopieczni Damiena „maLeKa” Marcela nie byli nawet w stanie wyjść ze swoich grup.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

AGO Esports Team EnVyUs Torqued

DreamHack Open Tours 2018 odbędzie się między 19 a 21 maja w Parc des Expositions w Tours. Łączna pula nagród turnieju osiągnie kwotę 100 tysięcy dolarów, z czego zwycięzcy wielkiego finału zgarną 50 tysięcy.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Fnatic ogrywa G2 i awansuje do play-offów IEM Sydney 2018

W ostatnich tygodniach Fnatic niespodziewanie wyrosło na jednego z głównych faworytów każdej liczącej się imprezy. Nie inaczej było w przypadku Intel...