fot. ESL/Adela Sznajder

innocent bliski awansu na DH Open Valencia. Kwalifikacje w Europie i Ameryce zakończone

Europejskie i północnoamerykańskie kwalifikacje do DreamHack Open Valencia 2018 zakończone. Za oceanem najlepsi okazali się podopieczni Luminosity Gaming, zaś w Europie bezkonkurencyjni byli gracze Fragsters, którzy w decydującym meczu wygrali z ekipą Pawła „innocenta” Mocka, Tempo Storm.

Dla zespołu naszego rodaka zamknięte kwalifikacje do DH Open Valencia były pierwszym poważniejszym sprawdzianem. W pierwszej rundzie TS wygrało 2:1 z The Imperial, a następnie w takim samym stosunku ograło ENCE eSports, które w pierwszej rundzie okazało się z kolei lepsze od AGO Esports. W wielkim finale innocent i spółka zmierzyli się z Fragsters i tym razem nie mieli większych szans. Duńczycy najpierw wygrali 16:5 na Duście2, a później 16:9 na Trainie.

W amerykańskich rozgrywkach najlepsi okazali się zawodnicy z Brazylii. Podopieczni Luminosity Gaming rywalizację rozpoczęli od pojedynku z południowoafrykańskim Bravado Gaming, które pokonali ostatecznie 2:1. Następnie Lucas „steel” Lopes i jego kompani rozprawili się takim samym rezultatem z Rogue, a w finale trafili na eUnited. Ponownie nie brakowało emocji, a pojedynek rozstrzygnięto po trzech mapach. Brazylijczycy znów zwyciężyli, zapewniając sobie awans na DH Open.

W DreamHack Open Velancia 2018 weźmie udział w sumie osiem zespołów. Oprócz Fragsters i Luminosity w Hiszpanii pojawi się także pięć zaproszonych zespołów oraz zwycięzca iberyjskich eliminacji. Zawody, których pula nagród osiągnie 100 000 dolarów, zaplanowano na 12-14 lipca.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Virtus.pro MICHU Bets.net Masters

Virtus.pro bez szans z GODSENT. Polacy nie pojadą na StarSeries i-League Season 5

Niedzielny wieczór nie był zbyt udany dla podopiecznych Virtus.pro. Ci po dość jednostronnym pojedynku musieli uznać wyższość GODSENT, odpadając tym s...