STS
fot. ESL

Oficjalnie: destroj nowym graczem Pompa Teamu

Od momentu sformowania w styczniu tego roku nowy skład Pompa Teamu zdążył już przejść szereg zmian. Nie inaczej jest dziś, gdyż do ekipy oficjalnie dołączył Maciej „destroj” Deorocki. Były gracz tomorrow.gg zajmie miejsce Kamila „LUULIGUZMANA” Pali, który występował w zespole przez ostatnie dwa miesiące. Gdy na początku roku Pompa ogłosiła tożsamość nowych graczy, niektórzy wiele […]

Od momentu sformowania w styczniu tego roku nowy skład Pompa Teamu zdążył już przejść szereg zmian. Nie inaczej jest dziś, gdyż do ekipy oficjalnie dołączył Maciej „destroj” Deorocki. Były gracz tomorrow.gg zajmie miejsce Kamila „LUULIGUZMANA” Pali, który występował w zespole przez ostatnie dwa miesiące.

Gdy na początku roku Pompa ogłosiła tożsamość nowych graczy, niektórzy wiele obiecywali sobie po tej mieszance młodości i doświadczenia. Wyniki były zresztą nawet obiecujące, bo szybko drużyna dotarła do wielkiego finału Malta Esport Masters 2018, a potem awansowała także na lanowe finały 3. edycji Pucharu Polski Cybersport. Jednakże krótko po zakończeniu tego ostatniego turnieju zdecydowano się wymienić dwóch zawodników.

Wówczas do składu trafili Sebastian „NEEX” Trela i LUULIGUZMAN, którzy po zaledwie kilku dniach testów otrzymali stały angaż. Najwyraźniej ten drugi nie zdołał jednak przekonać do siebie kolegów, gdyż dziś mu podziękowano. Piąty fotel zajmować od teraz będzie destroj, który ostatnie pół roku spędził pod banderą tomorrow. Z formacją tą udało mu się awansować nawet do ESL Mistrzostw Polski oraz Polskiej Ligi Esportowej.

W tej sytuacji skład Pompa Teamu prezentuje się następująco:

  • Kuba „Markoś” Markowski
  • Bartosz „Hyper” Wolny
  • Karol „repo” Cybulski
  • Sebastian „NEEX” Trela
  • Maciej „destroj” Deorocki
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
BIG DreamHack 2017

BIG powraca do ESL Pro League

Po krótkiej przerwie BIG powraca do ESL Pro League. Niemiecka formacja w szóstym sezonie z hukiem spadła z ligi, ale dzięki dobrym występom w ESEA Mou...