fot. DreamHack/Jussi Jaaskelainen

Trzech byłych graczy North Academy w Tricked, AnJ ląduje na ławce

Po miesiącu poszukiwań włodarze Tricked Esport skompletowali ponownie skład prowadzonej przez siebie dywizji CS:GO. Do drużyny dołączyło trzech zawodników, którzy jeszcze jakiś czas temu reprezentowali barwy North Academy, a w wyniku tego ruchu na rezerwie wylądował Allan „AnJ” Jensen.

Nowymi członkami zespołu zostali Frederik „LOMME” Nielsen, Nicolai „glace” Jensen oraz Johannes „b0RUP” Borup. Dwaj pierwsi opuścili akademię North jesienią ubiegłego roku, zaś ostatnio mogliśmy oglądać ich w ESEA Mountain Dew League pod banderą miksowego Unity. Z kolei Borup rozstał się z podległą FC Kopenhadze organizacją dopiero kilka dni temu i powraca do Tricked po niespełna roku przerwy.

W 2017 roku nasza droga z dotychczasowym składem była bardzo wyboista i, jak mówiliśmy już w poprzednich komunikatach, naprawdę robiliśmy wszystko, by mógł się on prezentować najlepiej jak się da – przyznał w oświadczeniu Morten „Phy” Jensen, dyrektor generalny Tricked. – Niestety drużyna nigdy nie osiągnęła pełni swoich możliwości, a my widzieliśmy tylko przebłyski tego, do czego ci gracze naprawdę byli zdolni. To sprawiło, że w 2017 roku Tricked straciło dystans do swoich rywali, którzy rozwijali się znacznie lepiej. Tym razem próbujemy innego typu prowadzenia oraz innego stylu gry, dlatego też jestem bardzo podekscytowany tym, co glace i LOMME mogą wnieść do naszej ekipy – dodał.

Ofiarą tych roszad stał się AnJ, który trafił pod skrzydła formacji w lutym tego roku. Wcześniej mogliśmy zaś oglądać go m.in. w Teamie Singularity oraz NRG Esports. Na ten moment nie wiadomo jak potoczą się dalsze losy 23-latka, chociaż można domniemywać, iż w najbliższym czasie będzie on chciał definitywnie rozstać się z organizacją, by móc na własną rękę poszukać nowego pracodawcy.

W tej sytuacji skład Tricked Esport prezentuje się następująco:

  • Lucas „Lukki” Pilheden
  • Simon „snedker” Snedker
  • Johannes „b0RUP” Borup
  • Frederik „LOMME” Nielsen
  • Nicolai „glace” Jensen
  • Allan „AnJ” Jensen – rezerwa
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Gambit Hobbit Dreamhack 2017

Gambit kolejnym uczestnikiem DreamHack Open Summer 2018

Poznaliśmy czwartą ekipę, która wystąpi na DreamHack Open Summer 2018. Do zaproszonego wcześniej The Imperial i dwóch drużyn, które udział zapewniły s...