fot. ESL

Startuje DreamHack Open Tours, pierwszy mecz AGO o 15:00

Przed AGO Esports kolejny w tym roku turniej rangi międzynarodowej. Już dziś polska formacja rozpoczyna walkę o triumf w DreamHack Open Tours 2018, czyli pierwszym tegorocznym przystanku serii DH Open. A łatwo nie będzie, bo rywale wydają się być dość wymagający.

Starym zwyczajem jednym z przeciwników AGO będzie GODSENT, które w ostatnich miesiącach regularnie mierzy się z nadwiślańską piątką. Co więcej, obie drużyny spotkają się ze sobą już pierwszego dnia zmagań, ale dopiero o godzinie 15:00. Natomiast wcześniej zobaczymy w akcji Gambit Esports i North, czyli uczestników pierwszego w tym roku Majora, a nie można zapomnieć, że udział w zawodach biorą również tak uznane ekipy, jak Team EnVyUs czy HellRaisers.

Sobotni harmonogram prezentuje się następująco:

19 maja
12:00 Gambit Esports vs Torqued BO1
13:30 North vs The Imperial BO1
15:00 GODSENT vs AGO Esports BO1
16:30 HellRaisers vs Team EnVyUs BO1
18:00 mecz wygranych grupy A BO1
19:30 mecz wygranych grupy B BO1

Polskojęzyczna transmisja ze wszystkich spotkań dostępna będzie na kanale GamerTV. Po więcej informacji na temat DreamHack Open Tours 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czy tajwańskie Wilki zdołają pokonać koreańskich mistrzów? Zapowiedź drugiego półfinału MSI 2018

Po Royal Never Give Up, które zwyciężyło wczoraj 3:0 z Fnatic, pora poznać drugiego z finalistów MSI 2018. Która drużyna poradzi sobie lepiej w tym sp...