STS
fot. 5Eplay

AE wypożyczony do TyLoo

Absencja Ke „captainaMo” Liu przedłuża się. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu reprezentant TyLoo upadł w dość pechowy sposób, przez co doznał złamania szyjki kości udowej. Wobec tego nie wiadomo kiedy dokładnie doświadczony zawodnik będzie zdolny do gry, tym bardziej, że bardzo prawdopodobne, iż czeka go operacja. W związku z absencją swojego lidera zespół podczas ostatnich eliminacji do StarSeries […]

Absencja Ke „captainaMo” Liu przedłuża się. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu reprezentant TyLoo upadł w dość pechowy sposób, przez co doznał złamania szyjki kości udowej. Wobec tego nie wiadomo kiedy dokładnie doświadczony zawodnik będzie zdolny do gry, tym bardziej, że bardzo prawdopodobne, iż czeka go operacja.

W związku z absencją swojego lidera zespół podczas ostatnich eliminacji do StarSeries i-League Season 5 oraz CS:GO Asia Championships 2018 korzystał z usług Leia „bottle’a” Mao. Od początku wiadomym było jednak, że jest to tylko rozwiązanie tymczasowe, gdyż gracz miał nadal ważną umowę z Eclipse. Niemniej dziś wiemy już, że włodarze z Państwa Środka zdołali znaleźć odpowiednie zastępstwo, które wspomoże pozostałych członków skład w zbliżających się tygodniach.

Okazał się nim Yue „AE” Yu, który jeszcze do niedawna także związany był z Eclipse. Jak jednak wynika z oficjalnego świadczenia, został on na nieokreślony bliżej czas wypożyczony z nieznanej szerzej organizacji TSGaming E-Sports Club. 19-latek najprawdopodobniej pojedzie wraz z ekipą na rozgrywane w Kijowie zawody StarSeries i-League Season 5, które wystartują już 28 maja.

W tej sytuacji skład TyLoo prezentuje się następująco:

  • Hui „DD” Wu
  • HaoWen „somebody” Xu
  • Hansel „BnTeT” Ferdinand
  • Kevin „xccurate” Susanto
  • Yue „AE” Yu – wypożyczony
  • Ke „captainMo” Liu – kontuzja
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Virtus.pro StarLadder Bets.net Masters pashaBiceps

Virtus.pro zmierzy się z AGO w pierwszej rundzie StarSeries i-League Season 5!

Stało się! Po raz pierwszy w historii dwie najlepsze obecnie polskie formacje, czyli Virtus.pro oraz AGO Esports, zmierzą się ze sobą na turnieju lano...