Od dłuższego czasu nie ustają plotki na temat kolejnego "french shuffle", w wyniku którego powstać miałaby nowa francuska drużyna. Jej liderem miałby być pozostający ostatnio poza grą Richard "shox" Papillon, który zamierzał dobrać sobie czterech innych graczy. Dotychczas nie wiadomo było jednak jak konkretnie miałby wyglądać ten skład.

Niemniej serwis Flickshot.fr dotarł do informacji, zgodnie z którymi brakującym elementem układanki Papillona miałby być Alexandre "bodyy" Pianaro. Obaj Francuzi znają się ze sobą bardzo dobrze, gdyż przez blisko dwa lata grali razem dla G2 Esports. Teraz mieliby spotkać się ponownie, co wydaje się być dość zaskakujące. Pierwotnie bowiem mówiło się, że piąty fotel miałby przypaść w udziale Nathanowi "NBK-" Schmittowi, jednak nieoficjalnie mówi się, że kandydatura ta nie przypadła do gustu niektórym członkom nowego zespołu.

Obecność Pianaro jest kluczowa w kontekście miejsca na wrześniowym Majorze. Podczas ELEAGUE Major Boston 2018 shox, kennyS i właśnie bodyy dotarli do ćwierćfinału i jeśli wszyscy znaleźliby się w jednej drużynie, to już teraz mogliby być pewni startu na FACEIT Major London 2018. Niewiadomą pozostaje natomiast kwestia organizacji, dla której zawodnicy mieliby grać – w toku mają być rozmowy z G2, ale nic nie jest jeszcze pewne.

Jeśli powyższe plotki się potwierdzą, nowy skład shoxa prezentować się będzie następująco:

  • Richard "shox" Papillon
  • Kévin "Ex6TenZ" Droolans
  • Kenny "kennyS" Schrub
  • Edouard "SmithZz" Dubourdeaux
  • Alexandre "bodyy" Pianaro