fot. ESL/Bart Oerbekke

Byli gracze Splyce z nowym sponsorem, fejtZ może dołączyć do składu

Wygląda na to, że byli gracze Splyce w najbliższych miesiącach będą jednak mogli rozgrywać swoje mecze. Osierocony północnoamerykański skład ma bowiem wesprzeć nowy sponsor w osobie Mohana „laundersa” Govindasamyego, do którego należy marka boxr.

Czarne chmury nad głowami Kory’ego „SEMPHISA” Friesena i jego kolegów zebrały się pod koniec kwietnia, gdy Splyce podjęło decyzję o wycofaniu się ze sceny CS:GO. W tej sytuacji piątka graczy na rozegrane niedawno baraże o utrzymanie w ESL Pro League pojechała już bez wsparcia organizacji, a mimo to ostatecznie zapewniła sobie start w kolejnej edycji Pro Ligi. Wiadomym było jednak, że w najbliższym czasie będzie ona musiała znaleźć dla siebie nowy dom.

Ten zapewni im, ale tylko tymczasowo, wspomniany launders, dzięki któremu drużyna będzie mogła wziąć udział m.in. w eliminacjach do ZOTAC Cup Masters oraz amerykańskiego Minora. Dzięki wsparciu Kanadyjczyka do ekipy dołączyć ma również Kristjan „fejtZ” Allsaar, który do stycznia tego roku związany był z HellRaisers. Od dłuższego czasu Estończyk znajduje się jednak poza grą i bardzo prawdopodobne, że zdecyduje się on skorzystać z oferty ex-Splyce.

W tej sytuacji skład boxr będzie prawdopodobnie prezentować się następująco:

  • Taylor „Drone” Johnson
  • Kory „SEMPHIS” Friesen
  • David „DAVEY” Stafford
  • Stephen „reltuC” Cutler
  • Kristjan „fejtZ” Allsaar – zmiennik
  • Zachary „Eley” Stauffer – trener
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Startuje Pokazowa Liga Gwiazd w Fortnite. Zagrają m.in. AGO, PRIDE i zespół Izaka

30 maja o godzinie 19:00 rozpocznie się pierwszy mecz Pokazowej Ligi Gwiazd w Fortnite. W rozgrywkach weźmie udział 12 drużyn. Wśród nich znajdują się...