STS
fot. ESL/Helena Kristiansson

Xyp9x: Organizatorzy turniejów powinni wspólnie stworzyć perfekcyjny HUD

Podczas prawie każdego większego turnieju Counter-Strike: Global Offensive powraca temat wyglądu HUD-u w grze. Nie inaczej jest podczas StarSeries i-League Season 5, a dyskusję tym razem wywołał zawodnik Astralis, Andreas „Xyp9x” Højsleth. Duńczyk na Twitterze opublikował wpis, w którym zasugerował, że organizatorzy rozgrywek powinni zacząć wspólnie pracować nad HUD-em, który później byłby wykorzystywany na różnych zawodach, […]

Podczas prawie każdego większego turnieju Counter-Strike: Global Offensive powraca temat wyglądu HUD-u w grze. Nie inaczej jest podczas StarSeries i-League Season 5, a dyskusję tym razem wywołał zawodnik Astralis, Andreas „Xyp9x” Højsleth.

Duńczyk na Twitterze opublikował wpis, w którym zasugerował, że organizatorzy rozgrywek powinni zacząć wspólnie pracować nad HUD-em, który później byłby wykorzystywany na różnych zawodach, gdyż, jak sam zaznaczył, niejednokrotnie miał problemy z odnajdywaniem informacji:

Pomysł Xyp9xa w pewnym sensie poparł zawodnik G2 Esports, Nathan „NBK-” Schmitt. Francuz stwierdził, że powinny zostać stworzone standardy dotyczące wyglądu HUD-u, które obowiązywałyby organizatorów turniejów. Z kolei popularny ekspert, Janko „YNk” Paunović jasno zasugerował, że wątpi we współpracę firm, które stoją za zawodami w CS-a.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
GeT_RiGhT Ninjas in Pyjamas

GeT_RiGhT: Było kilka momentów, gdy chciałem rzucić to wszystko

Christopher "GeT RiGhT" Alesund to jedna z żywych legend Counter-Strike'a. Szwedzki zawodnik pamięta jeszcze czasy wersji 1.6, ale i w Global Offensiv...