STS
fot. ESL/Carlton Beener

cromen pomoże Heroic także podczas DreamHack Open Austin 2018

Potwierdziły się wcześniejsze obawy – Ruben „RUBINO” Villarroel nie zdołał wykurować się na czas, przez co nie zobaczymy go podczas DreamHack Open Austin 2018. Z tego powodu miejsce Norwega ponownie zajmie jego rodak, Jorgen „cromen” Robertsen.

RUBINO trafił do Heroic w lutym tego roku jako następca odsuniętego od składu Patricka „es3taga” Hansena. Od tego czasu 24-latek wystąpił wraz z zespołem na kilku imprezach, a podczas Copenhagen Games 2018 on i jego koledzy dotarli nawet do wielkiego finału. Na początku maja okazało się jednak, że Villarroela czeka dłuższa przerwa. Wszystko z powodu infekcji oka, która na nieokreślony bliżej czas wykluczyła go z gry.

Do pewnego momentu można było mieć jeszcze nadzieję, że zdoła on pojawić się w Austin, ale teraz wiemy już, że do tego nie dojdzie, wobec czego z Heroic jeszcze raz zagra cromen. Wcześniej Robertsen wspomógł ekipę już przy okazji lanowych finałów siódmego sezonu ESL Pro League, a po zakończeniu imprezy miał powrócić do NOREG. Niemniej jeszcze się to nie stanie, gdyż były gracz Teamu Dignitas będzie mógł zaprezentować swoje umiejętności także na drugim tegorocznym przystanku serii DreamHack Open.

W tej sytuacji skład Heroic podczas DreamHack Open Austin 2018 prezentować się będzie następująco:

  • Andreas „MODDII” Fridh
  • Nikolaj „niko” Kristensen
  • Patrick „es3tag” Hansen
  • Adam „friberg” Friberg
  • Jorgen „cromen” Robertsen – zmiennik
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Izak

Izak jednym z uczestników charytatywnego meczu Fortnite'a podczas E3

Podczas tegorocznych targów E3 dojdzie do charytatywnego meczu w Fortnite'a, w którym udział wezmą dwuosobowe drużyny. Każda z nich składać się będzie...