fot. DreamHack/Jennika Ojala

gMd dołącza do drużyny swaga i AZK

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, w nowym składzie sformowanym przez Braxtona „swaga” Pierce’a oraz Kevena „AZK” Lariviere’a nie znajdzie się Zack „XotiC” Elshani. Zamiast niego angaż otrzymał bowiem niechciany w Rogue Anthony „gMd” Guimond.

Zarówno swag, jak i AZK jeszcze niedawno mieli okazję rywalizować w barwach Torqued podczas DreamHack Open Tours 2018. Jednakże krótko po zakończeniu francuskiej imprezy postanowili oni opuścić swoją dotychczasową drużynę, by zbudować coś nowego. Tak właśnie powstało FYB, w którym znaleźli się również Joshua „Hunter” Madore i Edgar „MarKE” Jimenez. Niewiadomą pozostawała natomiast obsada piątego fotela.

Ten początkowo miał przypaść w udziale właśnie XotiCowi, który nie został uwzględniony w nowym zespole byłych graczy Splyce. Sprawa przedłużała się jednak z niewiadomych powodów, przez co w rozgrywkach ESEA MDL występować musiał stary znajomy Pierce’a i Lariviere’a, James „JamezIRL” Macaulay. Dlatego też ostatecznie postawiono na gMd, który od końca maja znajdował się na ławce rezerwowych Rogue, zaś wcześniej grał m.in. we FRENCH CANADIANS oraz Ghost Academy.

W tej sytuacji skład FYB prezentuje się następująco:

  • Braxton „swag” Pierce
  • Keven „AZK” Lariviere
  • Joshua „Hunter” Madore
  • Edgar „MarKE” Jimenez
  • Anthony „gMd” Guimond
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Fnatic wystąpi na ESL One New York 2018

Kolejne zaproszenie na ESL One New York 2018 przyznane. Tym razem organizatorzy amerykańskiej imprezy postanowili przekazać bezpośrednią przepustkę w...