AGO Esports TOAO
fot. StarLadder

AGO zdecydowanym faworytem Graczy STS na start DreamHack Open Summer

Po zaskakująco udanym występie na StarSeries i-League S5 przed AGO stoi kolejne wyzwanie. Tym razem Jastrzębie powalczą o zwycięstwo na letnim przystanku cyklu DreamHack Open, w którym do zgarnięcia jest łącznie 100 tysięcy dolarów. Polacy w swoim pierwszym meczu podejmą Red Reserve, czyli ekipę, która do niedawna reprezentowała barwy GODSENT.

Można pokusić się o stwierdzenie, że turniej bez starcia drużyny Furlana ze Szwedami jest turniejem straconym. Oba zespoły w bieżącym roku mierzyły się ze sobą już aż osiem razy, z czego częściej zwycięsko wychodzili Skandynawowie. W Jönköping nieznacznymi faworytami będą jednak Polacy – to oni lepiej prezentowali się w ostatnich tygodniach, pokonując między innymi mousesports i Ninjas in Pyjamas.

Jako że mecz rozegrany zostanie w formacie BO1, możemy spodziewać się, że wybrany zostanie Overpass lub Mirage. Zapowiada się wyrównane starcie, a końcowy wynik zależeć może od indywidualności: w AGO kluczowym graczem powinien być snatchie, a w Red Reserve będący w niezłej dyspozycji Brollan.

Gracze STS nie mają jednak wątpliwości – aż 95% przewiduje, że Polacy wyjdą z tego spotkania zwycięsko. Co więcej, niemal 40% z nich uważa, że Jastrzębie wygrają cały turniej. Większe szanse zdaje się mieć tylko North – triumf Duńczyków wskazuje 42% klientów bukmachera.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

kuben: Myślę, że będziemy grali w meczu finałowym przeciwko Na`Vi

Virtus.pro dość nieoczekiwanie zakończyło fazę grupową CS:GO Asia Championships 2018 na najwyższej lokacie, co dało Polakom rozstawienie w półfinale....