STS
fot. StarLadder

Byli gracze Fierce Tiger dołączają do CyberZen

O Fierce Tiger głośno zrobiło się kilka tygodni temu, gdy ekipa ta została dwukrotnie zbanowana z międzynarodowych zawodów. Powodem takiego stanu rzeczy był VAC, który znalazł się na koncie jednego z graczy. Nic więc dziwnego, że wobec takich problemów umowa pomiędzy zawodnikami a organizacją została rozwiązana. W FT pozostał tylko Kun „LEo” Hou, czyli główny sprawca całego […]

O Fierce Tiger głośno zrobiło się kilka tygodni temu, gdy ekipa ta została dwukrotnie zbanowana z międzynarodowych zawodów. Powodem takiego stanu rzeczy był VAC, który znalazł się na koncie jednego z graczy. Nic więc dziwnego, że wobec takich problemów umowa pomiędzy zawodnikami a organizacją została rozwiązana.

W FT pozostał tylko Kun „LEo” Hou, czyli główny sprawca całego zamieszania. Z kolei pozostała czwórka Chińczyków dostała wolną rękę w poszukiwaniach nowego pracodawcy, a te dziś dobiegły wreszcie końca. Liu „Savage” Bin wraz z kolegami będą od teraz występować bowiem pod banderą CyberZen, które zniknęło ze sceny dwa lata temu przejęte przez ViCi Gaming. Wcześniej zespół zdążył jednak dotrzeć do półfinału Intel Extreme Masters Taipei 2016.

Tamten sukces pamięta dwóch członków nowego składu – wspomniany już Savage, a także Li „tb” BingYuan. Dwóch kolejnych graczy miało okazję grać z Binem i BingYuanem w Fierce Tiger. Najnowszym nabytkiem jest natomiast Ran „Viva” Lifan, który zajmie miejsce zbanowanego LEo. 18-latek pełnił ostatnio rolę zmiennika w 5POWER Gaming, a w przeszłości grał także dla UYA. Teraz natomiast został na nieokreślony czas wypożyczony z NewliFe a, ale najpierw pomoże jeszcze tej drużynie podczas eliminacji do IEM Shanghai 2018.

Nowy skład CyberZen prezentuje się następująco:

  • Liu „Savage” Bin
  • Li „tb” BingYuan
  • Huang „HZ” Zhen
  • Deng „Monster” QingYu
  • Ran „Viva” Lifan – wypożyczony
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rascal nowym zawodnikiem NRG Esports

Po dwóch miesiącach przerwy Kim "Rascal" Dong-jun powraca na zawodową scenę. Koreańczyk, który na swoje nieszczęście odbił się od Overwatch League, zn...