fot. ESL/Carlton Beener

Zaczynamy play-offy ESL One Belo Horizonte 2018

Faza grupowa ESL One Belo Horizonte 2018 dobiegła końca, zaś w gronie uczestników pozostały już tylko cztery formacje. Nie da się ukryć – obyło się bez zaskoczeń, bo całą czwórkę można było w ciemno typować jeszcze przed startem zawodów.

Z jednej strony jest to nieco rozczarowujące, z drugiej jednak gwarantuje nam Counter-Strike’a na najwyższym światowym poziomie. Już na starcie czeka nas hitowe starcie pomiędzy FaZe Clanem a Teamem Liquid. Oba zespoły w ostatnich tygodniach notują naprawdę dobre wyniki i oba miały też chrapkę na triumf w Ameryce Południowej. Niemniej dziś jedna z nich będzie musiała pożegnać się z marzeniami, a także z udziałem w turnieju.

W drugiej parze zobaczymy natomiast SK Gaming, które po blamażu Não Tem Como jako jedyne broni honoru Brazylii. Latynosi przechodzą obecnie przez rozczarowujący okres, ale pewną motywacją może być dla nich fakt, że rodzima imprezą będzie ostatnią, na której wystąpią w dotychczasowych barwach. Wobec tego wypadałoby dotrzeć chociaż do wielkiego finału, jednak łatwo nie będzie. Popsuć Latynosom szyki będzie chciało mousesports, które w tym roku jest jedną z równiej grających drużyn.

Sobotni harmonogram prezentuje się następująco:

16 czerwca

Półfinał

16:00 FaZe Clan vs Team Liquid BO3
19:50 mousesports vs SK Gaming BO3

Transmisja z ESL One Belo Horizonte 2018 z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EU LCS: Trzech Polaków ze zwycięstwami po pierwszym dniu zmagań

Podczas wczorajszych rozgrywek EU LCS byliśmy świadkami wielu jednostronnych meczów. Aż trzech z czterech Polaków zdołało wygrać swoje spotkania. Doda...