fot. ESL/Helena Kristiansson

NTC zagra na ZOTAC Cup Master Europe w Mediolanie

W piątek w Mediolanie rozpoczną się europejskie finały ZOTAC Cup Master, w których osiem zespołów walczyło będzie o nagrody z puli 20 000 dolarów oraz wyjazd na światowe finały. Poznaliśmy właśnie wszystkich uczestników tych zmagań. Ostatnie miejsce przypadło zawodnikom Não Tem Como.

Pierwotnie we włoskim turnieju mieli wziąć udział podopieczni HellRaisers, jednak ci aktualnie ubiegają się o wizy umożliwiającą wjazd na teren Wielkiej Brytanii, gdyż będą im one potrzebne do występu na Minorze CIS. To uniemożliwia im z kolei wyjazd do Włoch, dlatego organizatorzy musieli szukać ekipy, która zdecyduje się przyjąć zaproszenie na kilka dni przed startem.

Ta niełatwa sztuka im się udała, a przepustka trafiła w ręce reprezentantów Não Tem Como. Brazylijczyków mogliśmy oglądać kilka dni temu podczas ESL One Belo Horizonte 2018, gdzie nie poszło im jednak najlepiej – odpadli już na etapie grupowym.

Lista uczestników przedstawia się następująco:

Team Kinguin x-kom team Gambit Esports Valiance & Co
The Imperial Windigo Gaming Winstrike Não Tem Como

Na europejskich finałach ZOTAC Cup Master zagra osiem zespołów. O awans do kolejnego etapu rozgrywek od piątku do niedzieli walczyć będą również dwie ekipy z Polski – Team Kinguin i x-kom team.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
s1mple Na`Vi Natus Vincere

Nagroda MVP CS:GO Asia Championships wędruje do s1mple'a!

Aleksandr "s1mple" Kostyliev już czwarty raz w tym roku otrzymał tytuł MVP przyznawany przez portal HLTV! Kostyliev swoją bardzo dobrą grą podczas CS:...