STS
fot. ESL/Kelly Kline

Złe wieści z obozu Heroic. Wróciły problemy zdrowotne RUBINO

Niezbyt przyjemne informacje dotarły do nas z obozu Heroic. Jak poinformowała duńska organizacja, Ruben „RUBINO” Villarroel ponownie zmaga się z infekcją oka, a to oznacza, że w najbliższym czasie będzie on zmuszony do przerwy od gry w Counter-Strike’a. W nadchodzących rozgrywkach jego miejsce zajmie Asger „AcilioN” Larsen.

Problemy zdrowotne Villarroela wyeliminowały go również na początku maja. Jego zespół zmuszony był do gry w osłabionym składzie na finałach ESL Pro League Season 7 w Dallas, a także na DreamHack Open Austin. Wówczas biało-zielone barwy reprezentował znany z ostatnich poczynań w FaZe Jorgen „cromen” Robertsen.

Norweg powrócił do składu na czas CS:GO Asia Championships, jednak teraz infekcja ponownie daje się we znaki. RUBINO czeka kolejna absencja, a jego formacja ponownie zmuszona jest do gry z rezerwowym. Heroic zagra w kwalifikacjach do DreamHack Masters Stockholm, a także w zamkniętych eliminacjach do Minora z AcilioNem, który nie tak dawno reprezentował barwy Imperial.

Heroic zagra w nadchodzących potyczkach w następującym składzie:

  • Andreas „MODDII” Fridh
  • Adam „friberg” Friberg
  • Patrick „es3tag” Hansen
  • Nikolaj „niko” Kristensen
  • Asger „AcilioN” Larsen
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Virtus.pro pashaBiceps StarLadder

Kolejne mecze Kinguin i Virtus.pro w ESEA MDL, Izako Boars walczy o DH Masters

Dziś kolejny dzień rozgrywek 28. sezonu ESEA MDL, w którym odbędą się cztery mecze, a w trzech z nich udział wezmą polskie drużyny. Oprócz tego rozegr...