fot. GG League/Emilio "axsusxd" F. Walewski

adwokacik oficjalnie opuszcza szeregi tomorrow.gg

Piękna przygoda składu adwokacik pod banderą tomorrow.gg dobiegła końca. Organizacja Mikołaja Pecki oficjalnie ogłosiła, że jej współpraca z zakontraktowanymi dotychczas zawodnikami zakończyła się, na co duży wpływ miał Team Kinguin.

To właśnie z Kinguin wypożyczono dwóch z pięciu graczy – Grzegorza „SZPERA” Dziamałka oraz Kacpra „Kap3ra” Słomę. Obaj zawodnicy mieli powrócić do swojego macierzystego zespołu wraz z początkiem lipca, chociaż tomorrow podjęło jeszcze próby negocjacji. Te spaliły jednak na panewce, gdyż strony nie potrafiły porozumieć się ze sobą w kwestii finansów, co oznacza, że w przede dniu startu eliminacji do Minora drużyna została ogromnie osłabiona.

W związku z tym uznano, że najlepszym dla wszystkich wyjściem będzie rozstanie. Dalszy los samego adwokacika też wydaje się być przesądzony, tym bardziej, że także Piotr „morelz” Taterka nie będzie w najbliższym czasie dysponowany – on z kolei otrzymał szansę na wspólną grę z Virtus.pro, gdzie zajął miejsce sprzedanego do mousesports Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego. W tej sytuacji w składzie pozostali już tylko Wiktor „mynio” Kruk oraz Szymon „JaKu” Maciąg.

SZPERO i spółka w barwach tomorrow wzięli udział w kilku różnych turniejach eliminacyjnych i udało im nawet zapewnić sobie udział w zamkniętych kwalifikacjach do europejskiego Minora. Największym sukcesem zespołu pozostaje jednak triumf w 3. sezonie Polskiej Ligi Esportowej, gdzie w wielkim finale pokonał on faworyzowane AGO Esports 2:1.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Problemy wizowe mogą wyeliminować Nemigę z Minora CIS

Organizacja Minorów w miejscu, w którym już za kilka miesięcy odbędzie się Major, miała pomóc w uniknięciu sytuacji, które obserwować mogliśmy przy ok...