STS
fot. Codewise Unicorns

Enzo definitywnie rozstaje się z Codewise Unicorns

Karol „Enzo” Lasota oficjalnie rozstał się z Codewise Unicorns. 20-latek był członkiem organizacji od samego początku jej istnienia, ale kilka tygodni temu wylądował na ławce rezerwowych. Wtedy też stało się jasne, że cała współpraca powoli dobiega końca.

Przyszłość Lasoty stanęła pod ogromnym znakiem zapytania w maju, gdy dość nieoczekiwanie został on odsunięty od podstawowego składu Codewise. Wówczas jego miejsce zajął Eryk „leman” Kocęba, który w przeszłości związany był m.in. z SOLARIS Esports oraz Delusion Teamem. To właśnie wraz z Kocębą CU zapewniło sobie grę na lanowych finałach 3. sezonu Polskiej Ligi Esportowej, nic więc dziwnego, że Enzo do drużyny już nie wrócił, zaś teraz opuszcza ją na stałe.

Lasota był jednym z pięciu graczy, którzy w połowie września 2017 roku zasilili nowo powstałą wówczas organizację Codewiec Unicorns. Pod banderą ekipy Roberta Gryna 20-letni rifler wziął udział w wielu różnych imprezach, w tym także lanowych. W bieżącym roku można go było oglądać w akcji m.in. podczas Ecenter Copernicup 2018 w Toruniu, a także MEET POINTU w Warszawie. To także Enzo pomógł zespołowi w uzyskaniu awansu do PLE podczas marcowych zamkniętych eliminacji.

W tej sytuacji skład Codewise Unicorns prezentuje się następująco:

  • Damian „Falon” Tworek
  • Szymon „Crityourface” Pluta
  • Alan „mepsoN” Ciszewski
  • Łukasz „azizz” Kałkowski
  • Eryk „leman” Kocęba – testy
  • Piotr „pitrek” Stańko – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Huni

Starcie o fotel lidera NA LCS – Liquid zmierzy się dziś z Echo Fox!

Mimo że dziś kończy się trzecia kolejka letniego splitu EU LCS, to jednak nie jest to koniec emocji związanych z profesjonalnymi rozgrywkami League of...