fot. DreamHack/Pierre Yves Laroche

eUnited i compLexity powalczą dziś o awans na FACEIT Major London 2018

Przed nami ostatni dzień Americas Minor Championship London 2018. W grze pozostały już tylko trzy ekipy, chociaż Rogue walczy już tylko o nagrodę pieniężną – wszak wczoraj zespół ten zapewnił sobie grę na FACEIT Major London 2018. Teraz tą samą drogą chcą podążyć również gracze compLexity Gaming oraz eUnited.

Oba zespoły mają za sobą długą i wyczerpującą podróż, w trakcie jednak, co ciekawe, ani razu nie mierzyły się ze sobą. Zamiast tego trafiały one na innych uczestników Minora – eUnited na przykład dwukrotnie poradziło sobie z Não Tem Como, a wczoraj niespodziewanie wyeliminowało głównego faworyta całych zawodów, NRG Esports. Z kolei compLexity było już o krok od awansu, ale w decydującym meczu poległo 0:2. Wobec tego dziś Peter „stanislaw” Jarguz i spółka muszą zadbać o to, by nie pozwolić sobie na drugą tego typu wpadkę z rzędu.

Zwycięzca powyższego pojedynku także pojedzie na Majora, a ponadto wystąpi dziś w jeszcze jednym spotkaniu. Zwieńczeniem Americas Minor będzie bowiem pojedynek finałowy pomiędzy Rogue a triumfatorem finału drabinki przegranych, którego wygrany zgarnie czek na kwotę 30 tysięcy dolarów. Przegranemu pozostanie natomiast nagroda pocieszenia wynosząca już tylko 15 tysięcy.

Środowy harmonogram prezentuje się następująco:

11 lipca

Finał drabinki przegranych

19:15 compLexity Gaming vs eUnited
TBD
TBD
TBD

Wielki finał

22:30 Rogue vs compLexity/eUnited
TBD
TBD
TBD

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można na oficjalnym kanale FACEIT na Twitchu. Po więcej informacji na temat Americas Minor Championship London 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Koniec przygody Monolith z Minorem CIS, AVANGAR pozostaje w grze

Nowa organizacja nie pomogła – reprezentanci Monolith Gaming po zaledwie dwóch meczach żegnają się z CIS Minor Championship London 2018. W swoim drugi...

>