STS
fot. ESL

Czas na pierwszy turniej kwalifikacyjny do 17. sezonu ESL MP w CS:GO!

Przed nami pierwszy turniej kwalifikacyjny do 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO. Dwudniowe rozgrywki wyłonią cztery zespoły, które awansują do kolejnego etapu eliminacji. Pierwszy z dwóch turniejów kwalifikacyjnych wystartuje dzisiaj o 19:00. W zmaganiach obowiązywać będzie drabinka podwójnej eliminacji, a awans do zamkniętego etapu rozgrywek uzyskają tylko cztery najlepsze zespoły. W decydującej części kwalifikacji […]

Przed nami pierwszy turniej kwalifikacyjny do 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO. Dwudniowe rozgrywki wyłonią cztery zespoły, które awansują do kolejnego etapu eliminacji.

Pierwszy z dwóch turniejów kwalifikacyjnych wystartuje dzisiaj o 19:00. W zmaganiach obowiązywać będzie drabinka podwójnej eliminacji, a awans do zamkniętego etapu rozgrywek uzyskają tylko cztery najlepsze zespoły. W decydującej części kwalifikacji do sezonu zasadniczego 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski do walki stanie osiem zespołów z turniejów otwartych, sześć drużyn z zaproszeniami oraz dwóch spadkowiczów z poprzedniej odsłony zmagań – Buttrxfly oraz n0_0rg.

Zawodnicy CS:GO rywalizować będą o 180 000 zł (60 000 zł w puli nagród turnieju i 120 000 zł przeznaczone na pensje dla zawodników). Finały 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski odbędą się 12-14 października podczas targów Poznań Game Arena.

Zapisy do pierwszego turnieju kwalifikacyjnego prowadzone są do 18:40 i dostępne są pod podanym adresem. Sobotnie zmagania będą komentowane przez Macieja „Morgena” Żuchowskiego i Kubę „KubiKa” Kubiaka w ESL.TV Polska.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Sneaky

Sneaky oraz Zeyzal wracają do podstawowego składu Cloud9

Na początku tego splitu Zachary "Sneaky" Scuderi oraz dwaj inni gracze zostali odsunięci podstawowego składu Cloud9 z powodu słabej motywacji. Organiz...