STS
Kinguin
fot. ESL

Kinguin pokonuje Chaos w swoim ostatnim meczu 28. sezonu ESEA MDL

Zakończył się ostatni mecz Kinguin rozgrywany w ramach 28. sezonu ESEA MDL. Pingwiny zmierzyły się w nim ze szwedzkim Chaos, z którym ostatecznie wygrały 16:12 na Duście2. Team Kinguin 16 : 12 Chaos (ESEA Mountain Dew League) 16 10 Dust2 5 12 6 7 Przez zdecydowaną większość pierwszej połówki zawodnicy Chaos nie mieli nic do […]

Zakończył się ostatni mecz Kinguin rozgrywany w ramach 28. sezonu ESEA MDL. Pingwiny zmierzyły się w nim ze szwedzkim Chaos, z którym ostatecznie wygrały 16:12 na Duście2.

Team Kinguin 16 : 12 Chaos

(ESEA Mountain Dew League)
16 10 Dust2 5 12
6 7

Przez zdecydowaną większość pierwszej połówki zawodnicy Chaos nie mieli nic do powiedzenia. Po pokonaniu naszych rodaków w pistoletówce i rundzie force Szwedzi utracili bowiem aż dziewięć punktów z rzędu! Co prawda Mikail „Maikelele” Bill i spółka do zamiany stron zdołali zgarnąć jeszcze trzy oczka, lecz mimo to przewaga ich rywali była dość przytłaczająca.

Sytuacja skandynawskiego zespołu pogorszyła się jeszcze bardziej gdy Kinguin zgarnęło na swoje konto drugą rundę pistoletową oraz force. Po chwili jednak zobaczyliśmy comeback w wykonaniu zagranicznej ekipy. Fredrik „FREDDyFROG” Gustafsson i jego koledzy bardzo szybko odrobili aż sześć punktów, niepokojąco zbliżając się do naszych rodaków. Biało-czerwoni jednak po jeszcze jednej stracie zakończyli to spotkanie wynikiem 16:12.

Team Kinguin po dzisiejszym zwycięstwie znajduje się na 1. miejscu w klasyfikacji ESEA Mountain Dew League. Pingwiny z jedenastoma zwycięstwami i pięcioma przegranymi wyprzedzają wszystkie pozostałe rodzime ekipy i obecnie jako jedyne z naszego kraju mają zagwarantowany udział w play-offach ligi.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Karabin QBU-88 zostanie wprowadzony w miejsce Mini14 na Sanhok

Zaledwie kilka dni temu deweloperzy PlayerUnknown's Battlegrounds ogłosili, że w grze pojawi się nowy pojazd, którym będzie kolejny pickup. Dziś oficj...