STS
Giants Mystiques
fot. facebook.com/LigaDeVideojuegosProfesional

Pompa Team weźmie udział w kwalifikacjach do ESL MP. Mystiques zagra u boku Pukiego

Pod koniec czerwca jeden z najbardziej znanych wspierających w naszym kraju – Patryk „Mystiques” Piórkowski – postanowił zrobić sobie tymczasową przerwę od profesjonalnej gry, odstępując miejsce w pierwszym składzie Vodafone Giants na rzecz Petra „Denyka” Haramacha. Dziś były reprezentant „Gigantów” ogłosił, że wróci do gry na polskim podwórku i weźmie udział w kwalifikacjach do ESL Mistrzostw […]

Pod koniec czerwca jeden z najbardziej znanych wspierających w naszym kraju – Patryk „Mystiques” Piórkowski – postanowił zrobić sobie tymczasową przerwę od profesjonalnej gry, odstępując miejsce w pierwszym składzie Vodafone Giants na rzecz Petra „Denyka” Haramacha. Dziś były reprezentant „Gigantów” ogłosił, że wróci do gry na polskim podwórku i weźmie udział w kwalifikacjach do ESL Mistrzostw Polski razem z Pompa Teamem.

Od ostatniego występu Mystiquesa w Pompie minęło już sporo czasu. W składzie drużyny doszło do wielu roszad personalnych, niemniej jednak Piórkowski po raz kolejny będzie występował na dolnej alejce u boku Łukasza „puki style’a” Zygmunciaka, z którym współpracował przez większą część swojej kariery. Do tej dwójki dołączą zawodnicy, którzy razem z pukim reprezentowali Pompę w 3. sezonie Polskiej Ligi Esportowej.

W takiej sytuacji aktualny skład Pompa Team prezentuje się następująco:

Karol „Konektiv” Wojciechowski
Lucjan „Shlatan” Ahmad
Sebastian „niQ” Robak
Łukasz „puki style” Zygmunciak
Patryk „Mystiques” Piórkowski

Pompa Team nie wziął udziału w żadnym z trzech rozegranych dotychczas otwartych turniejów kwalifikacyjnych do 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski, dlatego też niezmiernie trudno będzie mu uzyskać bezpośredni awans do prestiżowych zawodów. Mimo wszystko przed zawodnikami PT wciąż trzy odsłony eliminacji, w których do zdobycia łącznie będzie 300 punktów rankingowych. Przypominamy, iż obecnym liderem zestawienia jest E-Blue Digital Paradox, które uzbierało już 280 punktów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

W przyszłym tygodniu Burzyciel pojawi się na serwerach publicznych Overwatch

Już niedługo D.vie w świecie Overwatcha przybędzie konkurencja. Swojego mecha posiada bowiem także Hammond, który już w przyszłym tygodniu zawita na s...