STS
fot. ESL/Helena Kristiansson

fnx i bit opuszczą Não Tem Como?

Jeszcze do niedawna wydawało się, że przed zawodnikami Não Tem Como świetlana przyszłość. Pięciu Brazylijczyków już dawno temu namaszczono przez wszystkich na następców Gabriela „FalleNa” Toledo i jego kolegów w SK Gaming. Ruch ten wydawał się niemal pewny, ale wtedy rozpoczął się amerykański Minor.

Rozgrywana w Londynie impreza w pełni obnażyła wszystkie niedociągnięcia w grze NTC, które nie zdołało nawet przebrnąć przez fazę grupową. Już wtedy pojawiły się pierwsze plotki, zgodnie z którym włodarze SK mieli nabrać pewnych wątpliwości co do zakontraktowania Latynosów, a możliwe, że na tym problemy ekipy z Ameryki Południowej się nie kończą. Wszystko dlatego, że, jak donosi HLTV, w składzie może dojść do rozłamu.

Za głównych winowajców serii rozczarowujących wyników uznano Lincolna „fnxa” Laua oraz Bruno „bita” Lima, którzy podczas Minora byli zdecydowanie najsłabszymi członkami formacji. Teraz ich przyszłość w Não Tem Como ma być obiektem dyskusji i możliwe, że obaj już niedługo zakończą swoją przygodę z rodzimym zespołem. Niewiadomą nadal pozostaje także kwestia ewentualnej organizacji, bo, jak zapewniają dziennikarze popularnego serwisu, do żadnego porozumienia w tej sprawie jeszcze nie doszło.

Jeśli powyższe plotki potwierdzą się, skład Não Tem Como będzie prezentować się następująco:

  • João „felps” Vasconcellos
  • Vito „kNg” Giuseppe
  • Marcelo „chelo” Cespedes
  • Alessandro „Apoka” Marcucci – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja CS:GO – Panorama dostępna dla wszystkich już pod koniec miesiąca

Valve nie próżnuje i już dziś raczy nas kolejną aktualizacją związaną ze swoim najnowszym dzieckiem, czyli Panorama UI. Interfejs znowu doczekał się s...